Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України (04598) 32-797, 32-792, 32-794, 32-769
Київська обл., м. Боярка-2  (карта)
http://nubip.edu.ua/node/1248

Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України

Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Боярський коледж екології і природних ресурсів, як навчальний заклад бере свій початок від "практичної школи бджільництва, садівництва, городництва" відкритої у жовтні 1902 р. в м. Києві. В липні 1904 р. школа переведена на нову садибу в м. Боярка, на базі якої створений сільськогосподарський технікум.

30 листопада 1957 р. в м. Києві створений Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум. 21 серпня 1959 р. відповідно до наказу Міністерства сільського господарства УРСР № 780 Український республіканський заочний сільськогосподарський технікум переведений на базу Боярського сільськогосподарського технікуму.

Наказом по Міністерству сільського господарства і продовольства України № 84 від 11 березня 1997 р. в технікумі ліквідований навчально-методичний відділ із заочної освіти і його перейменовано в Боярський сільськогосподарський технікум.

Постановою Кабінету Міністрів України № 526 від 29 травня 1997 р. "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" технікум передано до сфери управління Національного аграрного університету /НАУ/ (нині Національний університет біоресурсів і природокористування України) із збереженням юридичної особи.

Відповідно до наказу ректора Національного аграрного університету від 19 липня 2004 р. № 360 Боярський сільськогосподарський технікум реорганізовано і перейменовано на Боярський коледж екології і природних ресурсів, який є правонаступником технікуму у всіх сферах його діяльності. Наказом ректора Національного аграрного університету від 20 січня 2005 р. № 22 на базі "Боярського коледжу екології і природних ресурсів НАУ" створено Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету "Боярський коледж екології і природних ресурсів".

Загальна інформація

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Боярський коледж екології і природних ресурсів" - заснований на державній формі власності вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців:на основі повної загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста;на основі базової загальної середньої освіти з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста та з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти.

Основним з напрямів діяльності коледжу є підготовка висококваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст".

Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням та умовами договору.

Навчальний процес забезпечують 66 осіб штатних педагогічних працівників, серед яких викладачі-методисти, відмінники освіти України, відмінники аграрної освіти та науки, два викладачі нагороджено трудовою відзнакою "Знак Пошани".

У підготовці фахівців беруть участь 8 циклових комісій, з яких 5 випускаючих, а також 54 навчальних кабінети та лабораторії.

При проходженні навчальних практик у розпорядженні студентів навчальна майстерня, теплиця, колекційно-дослідне поле, навчальний полігон. Виробничі практики студенти проходять у навчально-дослідних господарствах НУБіП України та передових господарствах різних форма власності.

Випускники коледжу мають змогу навчатися в Національному університеті біоресурсів і природокористування України за програмою зі скороченим терміном.

Ефективність управління навчально-виховним процесом коледжу визначається єдністю вимог і завдань адміністрації, педагогічного колективу, наставників академічних груп, студентського самоврядування.

У коледжі діють клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, хореографічна студія, клуб КВК, фольклорний ансамблю "Здоровенькі були", спортивні секції, гра "Брейн-ринг", концертні програми.

Студенти коледжу беруть активну участь у загально університетських заходах: фестиваль "Голосіївська весна", конкурс "Студент НУБіП України" і "Красуня НУБіП України", "Господарочка", "Брейн-ринг", "Студент регіону".

Спортивно-масова робота із студентами направлена на їх фізичний розвиток та фізичну культуру, зміцнення здоров’я. В коледжі працює вісім спортивних секцій, в яких беруть участь усі студенти: волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, лижного спорту, професійно-прикладної фізичної підготовки, настільного тенісу та шахів.

Успішно навчаючись, студенти вміють і розважатися, прилучатися до творчості. Адже вони здобувають не лише конкретні знання, а й знання і досвід самостійного життя, здорового його способу, неможливого без творчості, активного діяння.

Ціль міжнародної діяльності коледжу сприяти міжнародному розумінню та інтеграції студентів коледжу у світове співтовариство згідно із оголошеним державним курсом на інтеграцію в ЄС, надати студентам можливості для особистого розвитку, навчання, удосконалення і професійного росту.

Студенти коледжу направляються для проходження практики на фермерських господарствах Великобританії. Налагодженні зв’язки із Швейцарією, Норвегією, Данією, Фінляндією для стажування та отримання практичних навичок по тваринництву, рослинництву, організацією бізнесу, а також покращити розмовну іноземну мову.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014