Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького (04561) 4-28-85
Київська обл., м. Богуслав, вул. Інтернаціональна 1  (карта)
http://www.bgc.in.ua

Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького

Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького - вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації

Загальна інформація

Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст - термін навчання 3 роки 10 місяців - на основі базової загальної середньої освіти, 2 роки 10 місяців – на базі повної загальної середньої освіти.

Підготовка здійснюється на денній та заочній формах навчання за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб.

Кадрове забезпечення

Викладацьку діяльність здійснюють 142 викладачі з вищою фаховою освітою (136 - штатні працівники, 6 – сумісники) з них:

  • Кандидатів педагогічних наук – 1;
  • Доцентів – 1;
  • Заслужений діяч мистецтв України - 1;
  • Викладачів вищої кваліфікаційної категорії – 87 з них: з педагогічним званням "Старший викладач" – 15; з педагогічним званням "Викладач-методист" – 57; званням "Відмінник освіти України" – 37; Першої кваліфікаційної категорії – 11; Другої кваліфікаційної категорії – 24; Кваліфікаційної категорії "Спеціаліст" – 8; Магістрів – 20; Продовжують навчання в магістратурі – 8.

Матеріально-технічна база

До послуг студентів коледжу просторі аудиторії та кабінети, зокрема 4 комп’ютерні лабораторії, 1 лінгафонний кабінет, бібліотека та читальний зал на 68 місць, актова зала, хоровий клас, їдальня на 150 місць, молодіжне кафе, стадіон, спортивна, тренажерна та гімнастична зали, клас ритміки та хореографії, студентський гуртожиток на 450 місць, спортивний клуб "Гармонія", "Інтернет-центр".

Навчально-виховна діяльність

Розвивати свої здібності студенти можуть в літературній студії чи науковому товаристві. Створено власну редакційно-видавничу базу, яка видає щомісячну газету "Джерело".

Постійно працюють спортивні секції: легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, ритмічної гімнастики.

Мають значні досягнення і 6 самодіяльних художніх колективів коледжу це:

  • хорова капела ім. О. Кошиця (керівник Заслужений діяч мистецтв України О. М. Юзефович);
  • народна самодіяльна капела бандуристок "Богуславка" (керівник Завдська Ю. Л.);
  • народний самодіяльний духовий оркестр (керівник – викладач-методист В. Ю. Чедрик);
  • фольклорний гурт "Коляда" (керівник – викладач-методист Г. М. Джуль);
  • танцювальний ансамбль "Ритм" (керівник – викладач І. Я. Щедріна);
  • ансамбль "Співаночка" (керівники – викладач-методист Трачук М. С. та викладач-методист Трачук З. В.).

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж активно співпрацює з вищими навчальними закладами ІІІ – ІV рівнів акредитації. Так, згідно наказу Міністерства освіти і науки України №231 від 21.06. 2000 р. коледж є складовою частиною навчально-науково-методичного комплексу "Богуславський педагогічний коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького – Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова".

У 2001 році коледж увійшов до складу навчально-методичного комплексу "Богуславський педагогічний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького – Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. Сковороди" (наказ Міністерства освіти і науки України № 288 від 12.04. 2001 року).

Створення такого комплексу сприяло удосконаленню процесу підвищення кваліфікації викладачів коледжу шляхом стажування на кафедрах університету, підвищенню ефективності науково-дослідницької роботи викладачів та студентів коледжу, залученню наукових працівників університету до читання лекцій, спецкурсів студентам освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр".

У тому ж 2001 році на базі педагогічного коледжу з метою забезпечення ступеневої підготовки випускників коледжу за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" із спеціальностей: "Дошкільне виховання", "Початкове навчання", "Педагогіка і методика середньої освіти. Музика" та наближення навчання студентів до місця їх проживання було створено Богуславський навчально-консультаційний центр Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.062001 року № 465).

Випускники коледжу отримали можливість здобувати повну вищу освіту в стінах коледжу за вище вказаними спеціальностями. З 2001 р. по 2006 р. було підготовлено більше 500 спеціалістів.

На сьогодні співпраця з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди проводиться за напрямами підготовки випускників коледжу з семи спеціальностей, викладачі коледжу навчаються в магістратурі та аспірантурі, проходять стажування на кафедрах університету, беруть участь у науково-практичних конференціях.

У червні 2003 року з метою забезпечення ступеневої підготовки випускників спеціальності "Правознавство" коледж уклав договір із Київським національним торговельно-економічним університетом, згідно з яким випускники коледжу спеціальності "Правознавство" вступають на старші курси університету і здобувають повну вищу освіту за скороченою програмою з урахуванням навчальних дисциплін, опанованих у коледжі. У 2007 році договір про співпрацю було укладено з Академією зовнішньої торгівлі.

В 2007 р. підписано угоду про співпрацю з Ніжинським державним університетом ім. М. Гоголя.

В 2008 р. укладено угоду з Уманським державним педагогічним університетом ім. П. Тичини.

У результаті співпраці з Управлінням духовної освіти Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви (2001 р.) здійснювалась підготовка регентів хорового співу й учителів біблійної історії та християнської етики.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького

Shedy Ps
Увага !!!!! Місто Богуслав дуже НЕБЕЗПЕЧНЕ МІСТО !!!!! за 2 місяці навчання було здійснено 3 напади на першокурсниць !!!!! Із них 1 пограбування і 2 Напади у спробі згвалтування. Заклад неможе гарантувати безпеку своїх студентів ! ті хто пішов на базі 9 класу у НЕБЕЗПЕЦІ !!!! По 5 пар майже щодня + позакласні занняття після яких Ви змушені повертатися додому о 21:00 ато і пізніше !!!! Хто має можливість уникнути цього міста і навчального закладу - робіть це якщо вам важлива ваша безпека і здоровя ваших дітей !