Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новоград-Волинський промислово-економічний технікум (04141) 5-50-78
Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка 38  (карта)
http://nvpet.novograd.info

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

З сучасних навчальних закладів які готують спеціалістів для народного господарства найстарішим є Новоград-Волинський машинобудівний технікум (НВМТ), який було відкрито у жовтні 1969 року при Новоград-Волинському заводі сільськогосподарських машин в якості філії Київського вечірнього індустріального технікуму

Загальна інформація

В навчальному корпусі створено чудові умови для засвоєння ґрунтовних знань з усіх без винятку спеціальностей. Створено 31 спеціальних кабінетів та 14 лабораторій серед яких привертають увагу кабінети фізики, хімії, електротехніки, обробки металів різанням, металорізальних верстатів, інформатики, історії, української літератури, математики, іноземних мов, електропостачання, електроустаткування.

В Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі є 5 комп’ютерних класів де встановлено 55 комп’ютерів, а загалом в навчальному процесі використовується 82 комп’ютери і кількість їх постійно зростає.

Своїми знаннями зі студентами готові поділитися 62 викладачі. З них два доценти, вісім викладачів-методистів, дев’ять старших викладачів, двадцять два викладачі вищої категорії та одинадцять першої категорії. Високий рівень підготовки викладачів втілився Середюком В. С. та Пекарським Б. Г у підручниках, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Особлива гордість технікуму – навчально-виробнича база, а саме – майстерня. В двоповерховій споруді на першому поверсі розміщено виробничо-навчальний цех де встановлено понад 40 верстатів. Тут знаходяться чотири дільниці: токарна, фрезерна, шліфувальна, дільниця верстатів з ЧПК, а також слюсарна.

Серед високотехнологічного обладнання привертають увагу верстати з ЧПК 1В340Ф30, 16А20Т1 та ГФ2171С5. В майстернях студенти 2-4 курсів технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики по завершенню яких, в залежності від рівня підготовки, учням присвоюють третій або четвертий розряд верстатника. Потужності майстерень дозволили приймати замовлення від інших підприємств і працювати з ними у кооперації в основному виробництві.

Промислово-економічний технікум пишається своїм спортивним комплексом – одним з найкращих не лише в області, а й в Україні. Технікум єдиний з вищих і середніх спеціальних навчальних закладів області має власний басейн. Який представляє собою цілісний комплекс з ванною розміром 25*11 метрів і об’ємом 640 м3 з чотирма доріжками; тренажерний зал розміром 14*7 метрів, тенісний зал розміром 14*10 метрів; тренерські та велотренажерний зал.

Сауна сухого жару розміром 5*3 метри а також медичний кабінет. Спортивний зал технікуму є найбільшим у місті за розміром - 30*18 метрів та висотою – 8 метрів, що дозволяє проводити змагання самого високого рівня практично з усіх ігрових видів спорту. Також на території технікуму є спортивний майданчик з комплексом тренажерів.

Неможливо отримати якісного знання без книги. Сумарний фонд бібліотеки становить 37000 томів наукової, технічної, довідкової, навчальної та художньої літератури. Це найкраща технічна бібліотека району. Читальний зал розрахований на 90 відвідувачів. Це найбільша аудиторія технікуму, не враховуючи актового залу. Слід зауважити що саме читальний зал першим зустрічає нових студентів. Тут абітурієнти складають вступні іспити. З цією аудиторією пов’язані перші хвилювання і надії дев’ятикласників які вирішили на чотири роки пов’язати свою долю з наукою.

Технікумівський гуртожиток розрахований на 270 студентів. Тут проживають ті студенти, які приїхали до нас вчитися з інших міст і сіл району та області. Зокрема, з Новоград-Волинського, Ємільчинського, Олевського та Баранівського районів. У технікумі навчаються також студенти з Нетєшина, Славути, Шепетівки, Корця, Коростеня, Житомира і навіть Києва та Севастополя.

Для розширення світогляду студенти виїздять з екскурсіями до Володарська-Волинського, Житомира, Корця, Городниці, Почаєва, Кам’янця-Подільського, Умані, Канева, Луцька (на урок-екскурсію на Луцький автозавод), Львова, Києва на Шацькі озера. Першокурсникам проводять автобусні і пішохідні екскурсії для ознайомленням з історією нашого міста.

Щороку збільшується набір студентів на держзамовлення, тобто на безкоштовну форму навчання. На 2006-2007 навчальний рік держзамовлення складає 127 студентів. Випускники кожної спеціальності крім базової освіти ще отримують робочу спеціальність: токаря, фрезерувальника, слюсаря газового господарства, оператора комп’ютерного набору та інші.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

60% випускників поступають у вищі навчальні заклади 3-4 рівнів акредитації одразу на 3-4 курси. Технікум створив навчальні комплекси з Житомирським інженерно-технологічним університетом, технічним університетом "Київський політехнічний інститут", Львівською політехнікою, Одеською інженерною академією.

Кращі випускники технікуму, за направленням педагогічної ради, без вступних іспитів одразу вступають на третій курс цих навчальних закладів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014