Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права (0412) 37-47-63, 41-88-25
м. Житомир, вул. Київська 82  (карта)
http://zkkbp.com.ua

Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права

Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Історія коледжу почалась з 1967 року. Вік навчального закладу - це і репутація, реальний зміст якої пройшов перевірку часом, це і той імідж, який не потребує ніякої зайвої реклами, це найвищий рейтинг довіри багатьох сотень абітурієнтів, які щорічно обирають коледж для фахової підготовки і, нарешті, це престиж отриманої спеціальності, який дає кожному випускнику потужний стартовий імпульс у доросле життя

Спеціальності

Бухгалтерський облік

Випускники спеціальності "Бухгалтерський облік" отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку і можуть працювати на посаді бухгалтера, касира, інспектора-ревізора, ревізора.

Студенти-випускники додатково отримують робітничу професію "Оператор комп’ютерного набору".

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання за інтегрованими планами у Полтавському університеті споживчої кооперації України, Львівській комерційній академії, Житомирському державному технологічному університеті та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Фінанси і кредит

Випускники спеціальності отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів, підготовлені до виконання професійних функцій за одним або кількома видами економічної діяльності і можуть працювати дилером, брокером з цінних паперів; біржовим маклером; страховим агентом; інспектором з організації інкасації та перевезення цінностей, інспектором кредитного, валютного відділу; бухгалтером; касиром-експертом; інспектором-ревізором, інспектором з контролю за цінами.

Студенти-випускники додатково отримають робітничу професію "Оператор комп’ютерного набору".

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Полтавському університеті споживчої кооперації України, Львівській комерційній академії, Житомирському державному технологічному університеті та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Розробка програмного забезпечення

Випускники зі спеціальності "Розробка програмного забезпечення" отримують кваліфікацію програміста і зможуть працювати:

 • начальником зміни обчислювального центру;
 • прикладним програмістом;
 • техніком обчислювального центру.

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання за інтегрованими планами у Житомирському державному технологічному університеті.

Ресторанне обслуговування

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті, Полтавському університеті споживчої кооперації України та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Товарознавство та комерційна діяльність

Випускники спеціальності "Товарознавство та комерційна діяльність" отримують кваліфікацію товарознавець-комерсант і можуть займати такі посади:

 • У сфері митної служби: інспектор з митного оформлення товарів, інспектор з якості вітчизняної та імпортної продукції;
 • У сфері торгівлі: товарознавець, агент торговельний, комівояжер, закупник, заступник завідувача секцією на підприємствах, що здійснюють діяльність на внутрішньому та зовнішньому ринках;
 • У торговельно-посередницькій сфері: брокер, агент з торгівлі нерухомістю, агент комерційний;
 • У сфері виробництва: агент зі збуту, закупник, комірник, агент - експедитор.

Студенти-випускники додатково отримають і робітничі професії: "Продавець продовольчих та непродовольчих товарів", "Оператор комп’ютерного набору".

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті, Полтавському університеті споживчої кооперації України, Львівській комерційній академії та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

Виробництво харчової продукції

Випускники можуть обіймати такі посади: технолога, зав. виробництвом, начальників цехів (бригадирів), керівників підприємств малої та середньої потужності, метрдотелів (адміністраторів), кухарів 5-го розряду, кондитерів 5-го розряду, офіціантів, барменів, а також на посадах, які заміщуються молодшими спеціалістами з вищою освітою для типових, галузевих та інших номенклатурних посад.

Разом з дипломом техніка-технолога, додатково отримуємо робітничу професію "Кухара", "Кондитера", "Офіціанта".

Коледж приймає осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень – кваліфікований робітник за професією "Кухар", "Кухар-кондитер", для навчання із скороченим терміном підготовки молодшого спеціаліста. Такі особи складають фахове вступне випробування у формі тестування з циклу дисциплін професійної та практичної підготовки.

Після закінчення коледжу випускники мають можливість продовжити навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті, Полтавському університеті споживчої кооперації України та ін. ВНЗ III-IV р. а.

Правознавство

Випускник спеціальності "Правознавство" отримує кваліфікацію – молодший спеціаліст юрист і призначений для роботи в органах юстиції, апеляційних та господарських судах, арбітражних судах, органах РАГС, органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності та господарювання.

Випускник може займати посади:

 • в органах правосуддя – секретаря, секретаря судового засідання, судового виконавця, спеціаліста І та ІІ категорії господарського суду, зав. канцелярією районного, міського, обласного суду, розпорядника суду;
 • в органах самоврядування і виконавчої влади – секретар сільської та селищної Рад народних депутатів, інспектора приймальних, загальних і інших відділів виконавчих комітетів Рад народних депутатів, секретаря-референта;
 • в установах юстиції – спеціаліст І та ІІ категорії органів РАГСу, консультанта нотаріальної контори, відповідального секретаря, керуючого справами президії колегії адвокатів, кодифікатора, архіваріуса.
 • в органах внутрішніх справ і митного контролю – дізнавальника, молодшого слідчого, інспектора митної служби ІІІ рангу, старшого інспектора з паспортної роботи.
 • в юридичній службі народного господарства – юрисконсульта, претензіоніста, інспектора по кадрах, секретаря-референта, зав. канцелярією підприємств, установ, організацій.

На базі коледжу працює навчально-консультаційний центр Одеської національної юридичної академії. Після закінчення коледжу випускники також мають можливість продовжити навчання у Львівській комерційній академії, Харківській юридичній академії ім. Я. Мудрого та ін. ВНЗ III-IV рівнів акредитації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.10.2014