Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Житомирський коледж культури i мистецтв iм. I. Огієнка (0412) 37-22-73
м. Житомир, вул. Івана Франка 16  (карта)
http://muzauk.org.ua

Житомирський коледж культури i мистецтв iм. I. Огієнка

Житомирський коледж культури мистецтв iм. I. Огієнка - сучасний навчальний заклад культури і мистецтв, центр культури, освіти, науки, духовності Житомирщини, який готує національно свідому молодь України

Історія

Спочатку це був одноповерховий будинок по вулиці Гімназичній, 14. Він належав подвірному раднику Ляшенку Миколі Миколайовичу. У 1897 році будинок купила Лук’янська Єва Герасимівна (купча від 19 січня 1897 року), а згодом (1905 р.) будинок перекупив купець Гельзбері Ревель Гершкович. Останній власник зробив реконструкцію, добудувавши другий поверх. Це було ще до революції.

До жовтня 1958 року в цьому приміщенні знаходився землевпорядний технікум.

З метою забезпечення культосвітніх закладів області кваліфікованими кадрами виконком Житомирської обласної Ради депутатів трудящих 21 липня 1958 р. прийняв рішення (№726) порушити клопотання перед Радою Міністрів УРСР про відкриття з 1 вересня 1958 р. в Житомирі технікуму підготовки культосвітніх працівників та надати відповідні ліміти і бюджетні асигнування. Для організації технікуму виділили приміщення колишнього землевпорядного технікуму по вул. І. Франка, 16.

У вересні 1958р. Рада Міністрів УРСР прийняла постанову про організацію у Житомирі навчального закладу для підготовки спеціалістів клубної та бібліотечної справи. На виконання даної постанови виконком Житомирської обласної Ради депутатів трудящих приймає рішення №1004 від 30 вересня 1958 р. про здійснення фінансування технікуму. Обласне управління культури зобов’язали забезпечити закінчення ремонту технікуму та розпочати навчання з 15 жовтня 1958р.

Згідно з наказом Міністерства культури України від 24.09. 58 № 201 та листом Ради Міністрів України від 18.09. 58 37-418 в Житомирі створено технікум підготовки культурно-освітніх працівників.

Загальна інформація

Потужний потенціал викладацького складу, модернізована матеріально-технічна база, сучасні інноваційні технології навчання зробили його одним престижних навчальних закладів Житомирщини та України.

Навчальний заклад веде підготовку спеціалістів за галузями: "Культура" і "Мистецтво" та спеціальностями: "Бібліотечна справа", "Народна художня творчість", "Хореографія", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво", "Кіно-, теле мистецтво", "Дизайн".

Спеціальності мають належне навчально-методичне, кадрове та матеріально-технічне забезпечення. Студенти навчаються хореографії, акторській та режисерській майстерності, народному і академічному співу, виконавству на музичних інструментах, бібліотекознавству, станковому живопису, прикладному мистецтву. Навчальний процес в училищі забезпечують 126 викладачів, 12 предметних циклових комісій.

Для поліпшення якості підготовки залучення молодих людей, що бажають навчатися в коледжі, відкрито підготовчі курси, діють дитячі хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва.

В коледжі – особлива атмосфера: привітні, уважні викладачі, розумні та зацікавлені студенти; всюди картини, квіти, позитивна енергетика. Директор коледжу Микола Покропивній - здібний адміністратор, організатор, неординарна особистість з високим рівнем компетентності, професіоналізму, надзвичайної працездатності, вимогливий до себе та оточуючих, упевнено ставить мету досягає в своїй діяльності.

За заслуги з відродження духовності та утвердження Помісної Православної церкви у 2006р. коледж нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця, а його директор – орденом Святого Архистратига Михаїла.

Житомирський коледж культури і мистецтв – творчий, навчально-виховний та науково-освітній заклад, у якому панує майстерність, добро, любов, наснага.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.10.2014