Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Слов’янський технікум залізничного транспорту (06262) 7-47-22, 7-27-33, 7-47-27
Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Гагаріна 7  (карта)
http://sltzt.do.am

Слов’янський технікум залізничного транспорту

Слов’янський технікум залізничного транспорту – вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, якому нещодавно виповнилося 70 років

Загальна інформація

За роки існування Слов’янський технікум залізничного транспорту підготував більше 22 тисячі молодших спеціалістів для підприємств та організацій залізничного транспорту.

За чотирма провідними спеціальностями по денній та заочній формах навчання щорічно навчаються біля 1600 студентів.

Слов’янський технікум залізничного транспорту має два навчальних корпуси, в яких знаходяться оснащені на високому технічному рівні 23 лабораторії та 20 кабінетів, навчальні майстерні, спортивна зала, актова зала, бібліотека з читальною залою.

Студенти технікуму отримують стипендію у розміру 400-450 гривень (з 01.09. 08 р) та безкоштовний проїзд у електропоїздах.

Випускники технікуму мають можливість продовжувати навчання за скороченою програмою в Українській державній академії залізничного транспорту та Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту за комплексом "Технікум – ВУЗ".

Випускники профтехліцеїв з повною середньою освітою мають можливість стати студентом технікуму без вступних іспитів та без сертифікатів незалежного тестування за комплексом "Профтехліцей (училище) - технікум".

У технікумі є гуртожиток. Працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, клуби за інтересами.

Технікум працевлаштовує випускників на підприємства та у структурні підрозділи залізниці.

Форма навчання денна та заочна.

На денну форму навчання приймаються особи на базі 9-ти та 11-ти класів, на заочну форму навчання – особи на базі 11-ти класів.

Строк навчання на денному відділенні 3 роки 6 місяців, на заочному – 2 роки 5 місяців.

Сфери працевлаштування випускників

Випускники спеціальності "Технічне обслуговування і ремонт пристроїв електропостачання залізниць" працюють електромеханіками, енергодиспетчерами, техніками-електриками на залізницях та підприємствах.

Випускники спеціальності "Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація рухомого складу" працюють на залізничному транспорті з ремонту та експлуатації локомотивів майстрами, технологами, техніками локомотивних депо, машиністами та помічниками магістральних промислових локомотивів та електропоїздів.

Випускники спеціальності "Технічне обслуговування і ремонт вагонів" працюють на залізничному транспорті з ремонту та експлуатації вагонів: майстрами, технологами, техніками вагонних депо, начальниками поїздів.

Випускники спеціальності "Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на залізничному транспорті" працюють на залізничному транспорті електромеханіками оперативно – технологічного зв’язку, електромеханіками контрольно-ремонтного пункту, електромеханіками поїзного радіозв’язку та лінійних пристроїв.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.05.2018