Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Слов’янський коледж НАУ (06262) 2-89-72
Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. К. Маркса 27  (карта)
http://sc.nau.edu.ua

Слов’янський коледж НАУ

Слов’янський коледж Національного авіаційного університету як навчальний заклад діє з 1964 року

Історія

Згідно з розпорядженням Ради міністрів УРСР від 16.05. 1964р. № 595-р на базі Слов’янського механічного технікуму було створено Слов’янське авіаційне технічне училище ЦПФ, яке підпорядковувалося Міністерству цивільної авіації СРСР.

Відповідно до наказу Міністерства цивільної авіації СРСР від 29.01. 91 р. № 18 навчальний заклад отримав статус коледжу і назву - Слов’янський авіаційний технічний коледж цивільної авіації.

У 1991 році коледж був підпорядкований Міністерству вищої освіти України (наказ мінвузу України від 26.11. 1991 р. № 231).

З 1994 року Слов’янський коледж цивільної авіації увійшов до складу Київського міжнародного університету цивільної авіації (нині Національний авіаційний університет) з правом юридичної особи (наказ Міністерства України від 18.05. 1994 р. № 147).

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.04. 2007 р. № 314 припинена юридична особа коледжу і вирішено питання про перетворення Слов`янського коледжу НАУ у відокремлений структурний підрозділ НАУ Слов`янський коледж Національного авіаційного університету. Положення про ВСП НАУ Слов'янський коледж НАУ затверджено ректором НАУ у 2009 році.

Матеріально-технічна база

Слов’янський коледж НАУ розташований на 4 земельних ділянках загальною площею більше, ніж 83 гектари.

На території коледжу знаходяться 4 навчальних корпуси з 80 кабінетами, 42 лабораторіями, виробничими майстернями; п'ять комп'ютерних класів на 125 місць, чотири лінгафонних кабінети, навчальне телебачення, 4 гуртожитки, клуб-їдальня, актові й спортивні зали, бібліотеки. Коледж має навчальний аеропорт та спортивно – оздоровчу базу в місті Святогірськ. Загальна площа споруд складає 50 тисяч м².

Матеріально-технічна база коледжу відповідає всім сучасним вимогам і забезпечує якісну підготовку фахівців.

Коледж має три бібліотеки з книжковим фондом понад 180000 примірників, три читальних зали на 90 місць, актові зали.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес у коледжі здійснює висококваліфікований колектив, до складу якого входять 22 кандидатів наук, 115 штатних викладачів, з яких 69 мають першу або вищу кваліфікаційну категорію, а також кандидати наук та викладачі інших ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які працюють за сумісництвом.

Щорічно серед викладацького складу коледжу збільшується число кандидатів наук, 8 викладачів коледжу навчаються в аспірантурі.

Студенти і курсанти коледжу беруть активну участь в міжнародних, всеукраїнський, обласних та міських конкурсах, олімпіадах. Навчальна практика проводиться в навчально-виробничих майстернях та в навчальному аеропорті, де розташовані літаки та гелікоптери, наземна техніка та інше обладнання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014