Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Селидівський гірничий технікум (06237) 7-49-71
Донецька обл, м. Селидове, вул. К. Маркса, 35  (карта)
http://сгт.укр/

інформація підтверджена

Селидівський гірничий технікум

Селидівський гірничий технікум є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"

Історія

Селидівський гірничий технікум був відкритий у 1965 році на підставі Наказу Ради Міністрів УРСР № 765-Р від 25.06. 1965 р.

З 1991 р. технікум підпорядкований Міністерству освіти і науки України, форма власності - державна. У своїй діяльності технікум керується чинним законодавством України постановами Кабінету Міністрів України, Положенням про Державний вищий заклад освіти, Законом України "Про освіту", розпорядженнями та рекомендаціями державних органів управління.

Навчальний заклад має затверджений Міністерством освіти України Статут, який відповідає вимогам наказу Міністерства освіти і науки України № 161 від 02.06. 93 р.

У технікумі є у наявності всі нормативні документи.

За час існування технікум випустив понад 10000 фахівців з гірничих, будівельних та економічних спеціальностей. Випускники технікуму працюють на багатьох гірничих підприємствах Донбасу. Багато випускників технікуму продовжили навчання в інститутах і зараз працюють на керівних посадах у гірничій промисловості.

Спеціальності

У технікумі Ви маєте змогу отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" зі спеціальностей:

Підземна розробка корисних копалин - за денною формою навчання на базі 9 та 11 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Шахтне і підземне будівництво - за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Експлуатація і ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв - за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Бухгалтерський облік - за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі).

Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів - за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі).

Організація і регулювання дорожнього руху - за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі).

Термін навчання:

  • Денна: на базі 9 класів – 3 р. 10 міс.; на базі 11 класів – 2 р. 10 міс.
  • Заочна: на базі 11 класів – 2 р. 10 міс.
Матеріально-технічна база

Комплекс Селидівського гірничого технікуму включає в себе 5-й поверховий навчальний корпус, 3-х поверховий лабораторний корпус, два комп’ютерних класи, спортивна зала, відкритий спортивний комплекс, актова зала, підземний гірничий полігон та п’ятиповерховий гуртожиток. На узбережжі Азовського моря технікум має спортивно-оздоровчий табір "Юність".

Кабінети і лабораторії технікуму та навчальний гірничий полігон оснащені сучасним обладнанням, приладами, відповідною технічною та довідковою літературою. Студенти користуються послугами бібліотеки, читальної зали, зали дипломного та курсового проектування.

У технікумі функціонують технічні та спортивні гуртки, є колективна радіостанція.

За час навчання у технікумі студенти проходять навчальну практику у слюсарно-механічній майстерні, де опановують слюсарну та токарну справи, полігонну практику в навчальному гірничому полігоні, де вчаться обслуговувати сучасне гірниче обладнання та гірничі машини.

Студентам денної форми навчання, які навчаються за рахунок бюджету, виплачується стипендія.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 08.06.2012