Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Машинобудівний коледж ДДМА (0626) 41-35-11, 41-22-34
Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Велика Садова 99  (карта)
http://mkdgma.org.ua

Машинобудівний коледж ДДМА

Машинобудівний коледж ДДМА - кращий навчальний заклад I-II рівня акредитації серед навчальних закладів України

Загальна інформація

Наш коледж має славну історію і багаті традиції, він сьогодні є потужним центром підготовки фахівців міста і Донбасу в цілому. З його стін вийшло багато поколінь висококваліфікованих фахівців, які виконанням своїх професійних обов'язків підтверджують авторитет коледжу.

Педагоги-ветерани пам'ятають, з яким трепетом входили в аудиторії перші студенти Краматорського машинобудівного технікуму і як вони дорожили своїм правом тут навчатися.

Педагоги-ветерани виховують цей трепет і в 2000 сьогоднішніх студентів, і часом - вже не особисто, бо, на жаль, в роках, а через викохану, талановиту викладацьку молодь. Приємно, що наші випускники працюють сьогодні на високих державних постах. Коледж пишається ними.

Забезпечення навчального процесу

Професорсько-викладацький склад: серед висококваліфікованих викладачів 86 штатні викладачі, 19 викладачі вищої професійної категорії, 24 викладачі першої категорії, 3 нагороджені знаком "Відмінник освіти України".

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база: 35 навчальних кабінетів, 6 лабораторій, 4 комп`ютерні класи, майстерні, що обладнані сучасним устаткуванням та навчально-методичними посібниками; навчальне телебачення, бібліотека (понад 85 тис. примірників), читальна зала. У закладі навчається понад 2000 студентів.

Форми навчання: денна, заочна, за держзамовленням і на контрактній основі.

До послуг студентів: гуртожиток на 200 місць (вартість проживання складає 18-24 грн.), їдальня на 100 місць, медчастина; працюють секції з баскетболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, міні-футболу, волейболу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014