Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Костянтинівське медичне училище (06272) 2-75-64
Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Суворова 15  (карта)
http://kons-med.com

Костянтинівське медичне училище

Костянтинівське медичне училище - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Костянтинівське медичне училище здійснює підготовку молодших спеціалістів з напряму "Медицина" за спеціальностями:

  • "Лікувальна справа". Наші випускники працюють на станціях швидкої допомоги, на ФАПах в сільській місцевості, здоровпунктах на підприємствах, в стаціонарах.
  • "Акушерська справа". Майбутні акушерки можуть працювати в пологових будинках, гінекологічних відділеннях стаціонару та поліклініці, на ФАПах в сільській місцевості.
  • "Сестринська справа". Фахівці цієї спеціальності мають широкий профіль. Вони можуть працювати в лікарні, школі, дитячому садку, здоровпункті тощо.

Сьогодні в медичному училищі навчається до 500 студентів.

В нашому училищі навчаються студенти Донецької, Харківської та інших областей України. Всі бажаючі забезпечуються гуртожитком.

Історія

Історія Костянтинівського медичного училища почалася у 1931 році, коли була створена у місті фельдшерсько-акушерська школа. Перший випуск було здійснено у 1935 році в кількості 35 чоловік помічників лікаря, у 1936 році вже було випущено 90 медсестер і фельдшерів.

Під час Великої Вітчизняної війни, знаходячись на окупованій території, медична школа 2 роки не працювала. Але у 1943 році навчальний заклад знайшов можливість поновити свою роботу і готував необхідних Батьківщині медичних працівників, які прямо з аудиторій йшли на фронт. У 1944 році заклад став називатися "Костянтинівською фельдшерсько-акушерською школою".

З 1 вересня 1954 року фельдшерсько-акушерську школу перейменовано у "Костянтинівське медичне училище". З кожним роком удосконалювалась матеріальна база училища, змінювались приміщення з метою покращення умов для проведення занять.

Забезпечення навчального процесу

Сучасне училище – це 2 відділення (медсестринське і фельдшерсько-акушерське), майже 500 студентів, понад 40 досвідчених викладачів.

Костянтинівське медичне училище має все необхідне для успішного проведення навчально-виховного процесу: оснащені кабінети доклінічної практики і аудиторії, комп’ютерний клас, актовий і спортивний зали, бібліотеку, читальний зал, два гуртожитки.

В училищі працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014