Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Донецький педагогічний коледж (062) 295-91-26
м. Донецьк, бульвар Шевченка 43  (карта)
http://www.pedcollege.dn.ua/

Донецький педагогічний коледж

Донецький педагогічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Історія Донецького педагогічного коледжу почалася у 1967 році. Спочатку було відкрито Донецький філіал на базі Макіївського педагогічного училища (наказ № 291 Міністерства освіти УРСР від 30.12. 1967 року).

У 1968 році філіал стає Донецьким педагогічним училищем. В 1995 році педагогічне училище стає педагогічним коледжем. Це був перший у Донбасі вищий навчальний заклад II рівня акредитації.

Педагогічний коледж продовжує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст" та започатковує підготовку висококваліфікованих фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Загальна інформація

Донецький педагогічний коледж сьогодні:

  • це висока якість знань, творча атмосфера;
  • це школа добра, любові, гуманізму;
  • це можливість молоді ще в студентські роки відчути себе справжніми професіоналами;
  • це можливість стати успішними і конкурентоспроможними фахівцями, увійти до вчительської родини Донеччини і України.

У коледжі навчається 534 студенти. Підготовка студентів здійснюється за такими напрямами та спеціальностями:

Бакалаври зі спеціальності:

  • учитель початкових класів зі спеціалізацією – організатор роботи з учнівськими об’єднаннями та організаціями.

Молодші спеціалісти зі спеціальностей:

  • учитель музики, музичний керівник;
  • вихователь дошкільного закладу;
  • учитель початкових класів зі спеціалізаціями: учитель англійської мови в початкових класах; організатор роботи з учнівськими об’єднаннями та організаціями; керівник дитячого хореографічного колективу; учитель інформатики в початковій школі.

Система навчально-виховної роботи коледжу спрямована на розв'язання навчально-методичної проблеми "Освітні інновації як засіб оновлення і вдосконалення навчально-виховного процесу".

Забезпечення навчального процесу

Педагогічний і студентський колективи Донецького педагогічного коледжу очолює директор – Сніжко Валентина Іванівна, викладач психолого-педагогічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, "Відмінник освіти України", аспірантка кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету. За плідну та сумлінну працю Валентина Іванівна нагороджена знаком "Антон Макаренко".

Викладацький склад коледжу – це справжнє сузір’я яскравих особистостей та фахівців. Якісний склад педагогічного колективу коледжу свідчить про його спроможність ґрунтовно й оперативно вирішувати завдання виховання студентів в умовах реформ, перебудов і нововведень. Сьогодні у коледжі працюють 90 висококваліфікованих викладачів, серед яких 2 кандидати наук, 2 аспіранти, 25 викладачів-методистів, 7 старших викладачів, 43 викладачі вищої кваліфікаційної категорії, 13 мають педагогічне звання "Відмінник освіти".

Матеріально-технічна база

Сучасна матеріально-технічна база дає змогу гармонійно поєднувати навчальний процес з науково-дослідницькою роботою студентів та викладачів. Навчальні кабінети забезпечені мультимедійним, комп’ютерним обладнанням, аудіо та відеотекою, які дозволяють якісно інтенсифікувати навчальний процес. Результатом науково-методичної роботи та творчих пошуків педагогів є створення методичних посібників та розробок, проведення майстер-класів, творчих заходів.

У коледжі працюють творчі колективи – Студентський театр естрадних мініатюр, зразковий хореографічний колектив сучасного танцю "Верес", студія естрадної пісні "Перспектива".

Нещодавно педагогічний коледж відзначив своє сорокаріччя. Це не тільки 40 років життя, це 40 "перших" і "останніх" дзвінків, мільйони уроків, спілкування з тисячами студентів, це досягнення і невдачі, творчі злети та падіння, це людські долі у постійно мінливому світі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014