Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Маріупольський технікум ДонНУЕТ (062) 935-24-40, 935-62-99
Донецька обл., м. Маріуполь, вул. О. Матросова 7  (карта)
http://donduet.edu.ua

Маріупольський технікум ДонНУЕТ

Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського - державний вищий навчальний заклад Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Історія

Ждановський технікум радянської торгівлі був створений у 1968 році для підготовки фахівців торгівлі і громадського харчування і розташовувався в старій будівлі школи по вул. Котовського. В 1991 року був перейменований в комерційний технікум, з 1997 року ввійшов до складу Донецького комерційного інституту.

У відповідності до наказу Міністра освіти і науки України № 222 від 21.03. 07 "Про оголошення Указу Президента України "Про надання Донецькому державному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського статусу національного" технікум отримав назву – Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Навчальний заклад розташовується в просторій, світлій будівлі, заслуга в будівництві якої належить О. П. Бороденку, першому директорові технікуму. Він зумів згуртувати колектив, в якому трудяться висококваліфіковані педагоги. 80% викладачів мають вищу або першу кваліфікаційні категорії.

Зміни соціально-економічних умов в суспільстві, перехід до ринкової економіки зумовили шлях розвитку технікуму. У зв'язку з цим, разом з вже існуючими спеціальностями "Товарознавство і комерційна діяльність" і "Виробництво харчової продукції", були відкриті нові - "Бухгалтерський облік" і "Фінанси і кредит".

Загальна інформація

Маріупольський технікум ДонНУЕТ ліцензовано як вищий навчальний заклад І рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів.

Основними напрямами в організації навчального процесу є удосконалення його форм та методів, змісту навчання, орієнтація його на відповідність національним та європейським стандартам.

Протягом навчального процесу проводиться постійне удосконалення змісту дисциплін згідно з потребами національної економіки, розробляються нові методичні документи. Відповідно до потреб регіону проводиться робота щодо постійного удосконалення навчальних планів, безпосередньо навчального процесу з упровадженням новітніх технологій навчання – ділових ігор, кейс-методів, прикладних комп’ютерних програм, також передового освітнього досвіду ВНЗ України.

Конкурентоспроможність студентів технікуму забезпечується їх практичною підготовкою. Базами практики є найкращі підприємства Маріуполя: УГХ ПАТ комбінату імені Ілліча, ООО "Екоіллічпродукт", ТДВ Маріупольський комбінат дитячого харчування, ТОВ готельний комплекс "Спартак", ООО ПКФ "ЛІА" ЛТД філіал "Абсолют", ТОВ "Фудмаркет", ПП кафе ПАБ "Максим", ПП "Сан-Аві" кафе "Молодежное", УПФ України Жовтневого району м. Маріуполя, філія ПАТ "Укрексімбанк" м. Маріуполь, філіал ПАТ КБ "Приватбанк" м. Маріуполь, ТОВ торгівельний будинок "Амстор", ЧП "Велика кишеня", ВП "Елегант".

У технікумі склалися нові і підтримуються старі традиції, які лежать в основі виховної роботи. Її стрижнем є формування професійних інтересів, виховання активної життєвої позиції. Традиційними стали: День знань, Присвячення в студенти, Дебют першокурсника, КВН, конкурси газет, зустрічі з випускниками, екскурсії, Дні здоров'я.

Колектив технікуму вірний традиціям навчального закладу в підготовці висококваліфікованих фахівців, вихованні гідних членів суспільства.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Для здійснення навчально-виховного процесу на сучасному рівні обладнано 37 кабінетів, 2 лабораторії, 5 комп’ютерних класів на 73 робочих місця. До послуг студентів бібліотека, читальний, актовий зали, спортивна зала з літнім майданчиком, медпункт, їдальня на 172 місця.

Навчання в технікумі здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів) на умовах держзамовлення та на умовах контракту (за кошти фізичних та юридичних осіб).

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Технікум сприяє своїм випускникам у подальшому навчанні у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації. На базі технікуму відкрито навчально-консультаційний центр Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, який приймає на навчання випускників технікуму за скороченим строком – 3,5 роки за спеціальностями "Економіка підприємства", "Фінанси", "Технологія харчування". За 42 роки існування технікуму підготовлено більше 19000 фахівців.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014