Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Горлівський технікум харчової промисловості ЛНАУ (062) 427-39-59, (062) 427-41-33
Донецька обл., м. Горлівка, вул. Комсомольська 51  (карта)
http://gthp-gorlovka.ucoz.ua

Горлівський технікум харчової промисловості ЛНАУ

Горлівський технікум харчової промисловості ЛНАУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Горлівський технікум харчової промисловості заснований у 1963 році. Наказом Міністерства аграрної політики України № 434 від 21.06. 2007 р. технікум реорганізовано у відокремлений підрозділ Луганського національного аграрного університету. За 46 років підготовлено понад 16 тисяч спеціалістів для сфери торгівлі і громадського харчування, які працюють в країнах близького та далекого зарубіжжя.

Сьогодні технікум має 28 навчальних кабінетів і лабораторій, добре оснащені навчально-виробничі бази практики, гуртожиток на 400 місць, їдальню, бібліотеку, спортивне містечко.

Підготовку кваліфікованих спеціалістів веде досвідчений педагогічний колектив, у складі якого 40% викладачів вищої категорії, 6 викладачів мають урядові нагороди і педагогічні звання "Відмінник освіти АПК", викладач-методист. У своїй роботі викладачі застосовують новітні педагогічні та інформаційні технології, сучасні технічні засоби навчання.

Професійному зростанню педагогів сприяє функціонування при технікумі "Школи педагогічної майстерності".

Технікум є відокремленим підрозділом Луганського національного аграрного університету, що дає мотивацію студентам для подальшого удосконалення професійної майстерності і освітнього рівня, спрямовує на успішність в роботі, демонструє перспективу фахового росту. У рамках ступеневої освіти технікум співпрацює з професійно-технічними навчальними закладами і школами.

Підготовка фахівців в технікумі здійснюється за такими спеціальностями:

  • 5.03051001 "Товарознавство та комерційна діяльність".
  • 5.05170101 "Виробництво харчової продукції".
  • 5.05170104 "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів".

Виробничу практику студенти проходять на кращих підприємствах міста, області, на базах відпочинку в Урзуфі, Феодосії, Слов'яногірську.

Випускники технікуму можуть набувати освіту за скороченим терміном навчання у Луганському національному аграрному університеті, Донецькому університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Харківському державному університеті харчування та торгівлі, Київському університеті харчових технологій.

Формуючи любов до обраної спеціальності, постійний інтерес до навчання, у технікумі проводяться професійні конкурси, олімпіади, виставки, тематичні вечори.

Створені умови для розвитку творчих здібностей і нахилів студентів. Функціонують предметні гуртки, клуби за інтересами, спортивні секції. Вокальні ансамблі студентів "Сузір'я" і викладачів "Березіль" є лауреатами Всеукраїнського фестивалю художньої самодіяльності навчальних закладів Міністерства аграрної політики України "Софіївські зорі".

Колектив працює над удосконаленням методичної, навчальної, матеріально-технічної бази, розвитком студентського самоврядування та поліпшення умов проживання в гуртожитку.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014