Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Артемівське педагогічне училище (06274) 2-34-72
Донецька обл., м. Артемівськ, вул. Благовіщенська 43  (карта)
http://artped.org.ua

Артемівське педагогічне училище

Артемівське педагогічне училище - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти.

І це дійсно так. Саме від вихователів і вчителів залежить майбутнє нашої країни. Адже навіть маленька дитина є громадянином вже зараз і тому володіє сильним голосом, правами і обов'язками. А роль педагога полягає в тому, щоб підтримати його як відповідального члена суспільства, розвивати у нього почуття емпатії (співчуття і співпереживання) і турботи про інших, відкритість і повагу, допомогти дитині набути навичок формувати, висловлювати та обґрунтовувати свої думки, з повагою і терпимістю вислуховувати думки інших, а також вирішувати конфлікти.

Ми часто згадуємо своїх перших вчителів… Адже саме в шкільному колективі ми засвоюємо не тільки знання, але і вчимося дружити і змагатися, відрізняти добро. А шкільний вчитель стає першим зразком наслідування. І він, учитель запам'ятовується нам сполучною ланкою тих пізнань, які ми отримуємо в сім'ї та шкільних знань...

І ми прагнемо до того, щоб наші випускники вселяли в своїх учнів віру в себе, надію в майбутнє, любов до знань.

Тому нашою місією є:

 • Готувати конкурентоспроможних висококваліфікованих фахівців у сфері дошкільної і середньої освіти;
 • надихати і підтримувати навчання студентів та їх творчість.
 • Просувати і моделювати поведінку учасника цифрового суспільства і відповідальність в новому світі.

Ми висуваємо високі вимоги до якості навчального процесу.

Велику увагу ми приділяємо формуванню у студентів навичок здорового способу життя. Адже вони будуть прикладом для своїх учнів.

У нашому навчальному заклад студенти можуть удосконалювати свої фізичні дані в сучасному тренажерному залі, в басейні, на стадіоні, на спортивних секціях з волейболу, футболу

Навчання в педагогічному училищі проводиться на денній і заочній формах, за держзамовленням та на контрактній основі. На денному відділенні навчаються студенти на базі повної та базової загальної середньої освіти.

Сьогодні Артемівське педагогічне училище готує молодших спеціалістів-вихователів дітей дошкільного віку, вчителів музики і музичних керівників в дошкільних закладах, а також вчителів фізичної культури.

Поряд із зазначеними спеціальностями випускники дошкільного відділення отримують додаткові спеціалізації:

 • організатор образотворчого мистецтва дітей дошкільного віку;
 • інструктор фізичного виховання дітей дошкільного віку;
 • вихователь з правом проведення занять іноземної мови;
 • організатор музичного виховання дітей дошкільного віку;
 • керівник дитячих хореографічних колективів;
 • музичний керівник в дитячих закладах.

Для досягнення цієї мети в навчально-виховному процесі викладачі використовують новітні технології, інтерактивні методи, особистісно-орієнтований, диференційований підхід, значну увагу приділяють комп'ютеризації, використанню мультимедійних засобів навчання, що безсумнівно сприяє якісній підготовці студентів.

В училищі працюють 9 предметно-циклових комісій:

 • психолого-педагогічних і соціальних дисциплін;
 • природно-гуманітарних дисциплін;
 • окремих методик;
 • народних інструментів;
 • диригування;
 • постановки голосу;
 • інструментального циклу;
 • фізичної культури та здоров'я;
 • музично-теоретичних дисциплін.

Викладачі предметно-циклових комісій вивчають науково-методичну літературу, передовий педагогічний досвід, розробляють навчальні посібники, навчальні відеофільми, приймають участь у науково-практичних конференціях, обласних та регіональних семінарах, пройшли тренінги за програмою "Майкрософт" і "Інтел. Навчання для майбутнього".

Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя та підвищенню рівня здоров'я студентів. З цією метою викладачі комісії фізичного виховання систематично проводять заняття спортивних секцій, різноманітні позааудиторні заходи, змагання "Ану-ка, хлопці", "Веселі старти", "Козацькі розваги".

Викладачі та студенти училища - активні учасники міських програм і проектів, постійно надають шефську і методичну допомогу закладам освіти міста, проводять волонтерську роботу в Центрі соціальної реабілітації дітей.

В училищі склалася певна система виховної роботи, яка включає різні напрямки виховання, а саме: національне, морально-правове, трудове, екологічне, сімейне, професійне, фізичне, художньо-естетичне

Студенти і викладачі беруть активну участь у громадському житті міста: у святах, мітингах, вечорах, концертах, демонстраціях, за що отримують численні подяки та нагороди.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014