Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка (04637) 5-08-55, 5-06-07
Чернігівської обл., м. Прилуки, вул. Перемоги 170  (карта)
http://college.tim.ua

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка

Сьогодні Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка є осередком духовності й освіти Чернігівщини

Історія

Прилуки, одне з найдавніших міст Київської Русі, що розкинулося на берегах тихоплинного Удаю, неповторне і красиве будь-якої пори року і багате на визначні місця, пов’язані з історичним та культурним минулим. Особливе місце серед них займають освітні заклади, де розпочинається життєва стежина кожної людини в самостійне доросле життя, спочатку безхмарна, наповнена першими яскравими враженнями в дошкільний заклад, потім – з незабутніми переливами дзвінків – у змістовне шкільне життя, а далі – серйозна і відповідальна – в майбутню професію.

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка – один із закладів, про який значна частина жителів міста та й регіону може сказати: "Я його випускник".

Нашому коледжу сьогодні 97 років… Багато це чи мало? Як їх оцінювати? З погляду тривалості людського життя чи з погляду вічності буття? А якщо це життя багатьох людей, історія цілого закладу, насичена яскравими подіями, постійним прагненням до змін, удосконалення; життя, в якому переплелись перші успіхи й невдачі, радощі й тривоги, сумніви й перемоги.

І за всім цим стоять люди, надзвичайно різні, особистості неповторні, самобутні і незабутні.

За шеренгою мовчазних цифр оживають обличчя, постаті, справи.

Давайте разом перегорнемо сторінки історії нашого закладу.

1915 – учительська чоловіча семінарія, 1920 – трирічні педагогічні курси, 1925 – педагогічний технікум, 1927 – педагогічний технікум ім. І. Я. Франка, 1931-1933 – відкриття дошкільного відділу, 1940 – педшкола, 1943 – педагогічне училище, 1957 – відкриття відділу виробничого навчання, 21 березня 2006 року – педагогічний коледж ім. І. Я. Франка, 26 листопада 2006 року – гуманітарно-педагогічний коледж ім. І. Я. Франка, 2007 – підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Матеріально-технічна база

Важлива умова підвищення якості освіти – належна матеріально-технічна база, яка сприяє піднесенню іміджу закладу серед студентів, їх батьків, громади міста та області. Тому питання її вдосконалення та раціонального використання завжди залишається в центрі уваги директора коледжу. Відвідання коледжу залишає враження світла, затишку і комфорту, починаючи від просторих коридорів, фойє, де в усі пори року милує око яскрава зелень кімнатних квітів.

Кожен із 33 кабінетів не схожий один на одного. В його оформленні виразно проступає (позначається) специфіка дисципліни. Приємно вражає вишуканий інтер'єр, сучасне обладнання, продумане науково-методичне забезпечення. Все це налаштовує на творчу працю, стимулює пізнавальну активність студентів, сприяє формуванню естетичних смаків майбутніх педагогів та фахівців освітньої галузі "Журналістика та інформація". Створені належні умови і для проведення потокових лекцій. У коледжі працює 10 майстерень, 5 лабораторій.

Заняття спортом проводяться у спортивному залі, а також в новому, обладнаному сучасним інвентарем спортивному комплексі, де з користю для здоров’я можна провести час у спортивно-тренажерному залі, стати більш гнучким, набути досконалих навичок у гімнастичному залі чи залі ритміки і акробатики, розвинути гнучкість розуму в кімнатах для гри в шахи та шашки, чи пограти у волейбол, баскетбол, гандбол, футбол, повправлятись на легкоатлетичній доріжці на спортивному майдані.

Свята та урочисті заходи проходять у затишному актовому залі коледжу.

Розташування меблів у конференц-залі налаштовує на спільну діяльність, активне обговорення важливих проблем, гарячі дискусії під час науково-теоретичних та теоретико-практичних конференцій, засідань круглих столів, зустрічей та семінарських занять.

До послуг студентів 2 гуртожитки, простора, зі смаком облаштована їдальня з буфетом, де багато яскравої зелені, а за склом величезного акваріума притягують погляд екзотичні рибки.

В таких умовах не може не панувати позитивний емоційний настрій, прагнення працювати злагоджено і дружно, ставити і досягати все нові цілі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014