Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Нікопольський коледж ДДАУ (05662) 5-11-02, 5-04-11
Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. К. Лібкнехта 167  (карта)
http://nkddau.hmsite.net

Нікопольський коледж ДДАУ

Нікопольський коледж ДДАУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Далекого 1922 року 1-го жовтня на базі напівзруйнованої садиби поміщика Нечаєва, що знаходилася в Залимані між Новопавлівкою і Чернишовою, розпочалося навчання в сільськогосподарській професійній школі. Незабаром вона буде перейменована в Червоногригорівський агрономічний політехнікум імені Т. Г. Шевченка.

Навчалося в ньому більше 20 юнаків і дівчат. Уже в 1924 р. одержав дипломи технікуму перший випуск агрономів - садівників. Закінчили профшколу 23 випускники. Технічну допомогу надавало господарство, засноване в Апостолівському районі відомих полярним мандрівником Фрітьофом Нансеном. Воно виділило трактор. У технікумі було відкрито два відділення: землеробства і землевпорядкування. 1927 - 1938 рр. це роки великих реорганізацій в житті технікуму. У 1938 - 1940 рр. Нікопольський технікум агромеліорації. Директором технікуму був С. І. Дідик.

З початком Великої Вітчизняної війни студенти двох груп старших курсів були направлені в Нікопольський аероклуб, де в терміновому порядку вивчали основи бойової авіації і парашутну справу. Молодші курси відправили на риття окопів у район Кривого Рогу. В 1944 році колишню агрошколу було перейменовано в Нікопольський агролісомеліоративний і будівництва малих гідроелектростанцій технікум. У ці важкі часи директором технікуму деякий час був Ф. С. Рудобашта, з 1946 по 1962 роки - Д. Ф. Бурлін, який збудував це приміщення та гуртожиток №1. В 1957 р. було відкрито відділення механізації сільського господарства.

У 1967 році став спеціалізуватися на гідромеліорації і механізації сільського господарства, в 1968 р. його було реорганізовано в технікум гідромеліорації, механізації й електрофікації сільського господарства. З 1962 по 1991 роки директором був М. Г. Доброродній, який закінчив цей технікум у 1947 році. Він зробив великий внесок в зростання його матеріально - технічної бази: будівництво лабораторій, гуртожитку №2, їдальні.

Сьогодні ми представляємо вже вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, директором якого ось уже більше 15 років є Відміник аграрної освіти України 3-го ступеню Свінтозельський О. О. Коледж має 96 аудиторій, лабораторій та кабінетів, навчально-виробничі майстерні, 2 гуртожитки, пункт технічної діагностики, навчальний полігон 7 га, 2 комп'ютерних кабінети на 35 дисплейних місць.

Є тут і змістовна бібліотека на 90 тис. примірників - книг, музей бойової та трудової слави, кабінет технічної творчості. У коледжі працює 51 викладач з вищою освітою, 30 інженерів різних спеціальностей. В цьому році відкрито електронну бібліотеку, яка приєднана до Інтернету. Сьогодні коледж готує техніків - механіків з експлуатації й ремонту автотракторної та с/г техніки з 1992 - 1993 рр. техніків - землевпорядників.

За роки існування навчального закладу підготовлено більше 15 тис. спеціалістів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014