Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Криворізький коледж Національного авіаційного університету (0564) 27-56-79, 27-56-51
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Туполева 1  (карта)
http://kk.nau.edu.ua

інформація підтверджена

Криворізький коледж Національного авіаційного університету

Криворізький коледж Національного авіаційного університету - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Історія коледжу бере початок з червня 1951 року. У 2006 нам виповнилося 55 років. За роки свого існування коледж став сучасним навчальним закладом і підготував понад 20 тисяч фахівців які працюють не лише в Україні, але і поза її межами майже в 70 країнах світу.

Основним завданням розвитку вищої освіти в Криворізькому коледжі Національного авіаційного університету стає виведення її на рівень державних і міжнародних стандартів, досягнення якісно нового рівня підготовки авіаційних фахівців, забезпечення високого науково-методичного і науково-технічного рівня навчально-виховного процесу; подальше формування змісту освіти на основі наскрізної комп’ютеризації, фундаменталізації і прогресивних технологій навчання; гуманізація освіти та всебічний розвиток особистості; підвищення наукового потенціалу педагогічних кадрів.

Навчальний процес у коледжі здійснюють 153 штатних та приватних викладачів з яких 15 кандидатів наук і доцентів, 43 викладачів-методистів та викладачів, вищої категорії. Крім того, запрошуються викладачі НАУ та інших навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які працюють в коледжі за сумісництвом. Серед викладачів коледжу збільшилась чисельність кандидатів наук, деякі викладачі навчаються в аспірантурі НАУ.

Матеріально-технічна база складається з п’яти навчальних та лабораторних корпусів, яка відповідає сучасним вимогам для підготовки висококваліфікованих авіаційних спеціалістів.

У навчальному процесі використовуються 60 аудиторій, 15 навчальних кабінетів, 41 лабораторія, 11 комп’ютерних класів, 14 поточних аудиторій.

Навчальна практика проводиться на навчальній авіаційно-технічній базі, наземному радіополігоні. У коледжі є сучасна авіаційна техніка.

Виробничу практику курсанти проходять в авіаційних компаніях, на авіаційних заводах України та АНТК імені Антонова, інших підприємствах.

Курсанти навчаються на кафедрі військової підготовки за шістьма військово-обліковими спеціальностями. По закінченні навчання їм присвоюється військове звання молодший лейтенант запасу.

Спортивна база налічує дві спортивних зали, стадіон на 2-тис. місць, борцовську та тренажерну зали. Функціонують щоденні спортивні секції з ігрових видів спорту, легкої атлетики тощо.

Художньо-естетичне виховання є одним із складників виховного процесу. Центром цієї роботи є клуб на 650 місць. На базі клубу працюють духовий оркестр, танцювальний колектив, дискоклуб та інші.

Криворізький коледж Національного авіаційного університету проводить підготовку за такими напрямами:

 • Інформаційні технології

  • Інженерія програмного забезпечення
  • Комп’ютерна інженерія
 • Транспорт

  • Авіаційний транспорт
  • Автомобільний транспорт
  • Транспортні технології (за видами)
 • Механічна інженерія

  • Авіаційна та ракетно-космічна техніка
 • Електроніка та телекомунікації

  • Телекомунікації та радіотехніка
  • Авіоніка

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.10.2016