Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Машинобудівний коледж ДНУ (056) 794-57-80
м. Дніпропетровськ, вул. Бердянська 5  (карта)
http://www.dnu.dp.ua/view/mbcdnu

Машинобудівний коледж ДНУ

Машинобудівний коледж ДНУ - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Історична довідка

Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара заснований 31 березня 1958 р. розпорядженням № 219-р Ради народного господарства Дніпропетровського економічного адміністративного району як Дніпропетровський вечірній машинобудівний технікум.

Розпорядженням Ради народного господарства Дніпропетровського економічного адміністративного району від 27.06. 59 р. № 593-р Дніпропетровський вечірній машинобудівний технікум реорганізований в Дніпропетровський машинобудівний технікум з денною та вечірньою формами навчання.

Наказом Міністерства важкого машинобудування СРСР № 85 від 19.03. 1991 р. Дніпропетровський машинобудівний технікум перетворений в Дніпропетровський машинобудівний коледж-підприємство.

В 1991 році Дніпропетровський машинобудівний коледж-підприємство переходить у підпорядкування Міністерства освіти України як Дніпропетровський машинобудівний коледж.

В 1997 році в рамках реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти, на базі ліквідованого Дніпропетровського машинобудівного коледжу створено Машинобудівний коледж Дніпропетровського державного університету. З 2000 року - Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету. З 2009 року - Машинобудівний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Матеріальна база

Навчально-лабораторна база коледжу розміщується у трьох навчальних корпусах загальною площею 16910,2 кв. м. в т. ч. навчальна площа складає 10662 кв. м. Для забезпечення навчально-виховного процесу в коледжі обладнано 39 навчальних кабінетів. 4 лабораторії, 4 комп'ютерних класи, 1 мультимедійний клас, методичний кабінет, обчислювальний центр, дві спортивні зали, спортивний майданчик, тир, навчально-виробничі майстерні, актова зала, бібліотека з читальною залою (книжковий фонд складає понад 70 тис. примірників, читальна зала розрахована на 60 місць). В коледжі працює їдальня на 150 посадкових місць та буфет.

Лабораторії коледжу оснащені діючими моделями металообробного обладнання, навчальними тренажерами, промисловими роботами, мікроконтролерами тощо. Навчально-виробничі майстерні обладнані металорізальними верстатами, в т. ч. верстатами з програмним управлінням.

Студентське життя

Відповідно до Положення про студентське самоврядування в Машинобудівному коледжі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара створена і працює студентська рада.

Студентська рада разом з профспілковим комітетом і адміністрацією планує заходи на навчальний рік, серед яких: театралізована вистава до Дня знань, святковий концерт до Дня вчителя, конкурсно-розважальна програма до Дня студента, військово-спортивне свято до Дня збройних сил України.

Студентська рада тісно співпрацює з районним та міським комітетами у справах сім'ї та молоді.

Студенти вирішують питання самообслуговування, успішність та відвідування занять, збереження навчально-матеріальної бази. Приймають участь у вирішенні соціальних питань: призначення стипендії, надання матеріальної допомоги та преміювання студентів.

Через студентське самоврядування кожний студент може розкрити свої індивідуальні здібності, випробувати свої якості організатора та керівника, готуючи себе до подальшої трудової діяльності.

Студентський комітет тісно контактує з районним та міським комітетами у справах сім’ї та молоді.

Студенти вирішують питання самообслуговування, контроль за відвідуванням занять та збереження матеріально – технічної бази. Приймають участь у вирішенні соціальних питань: призначення стипендії, надання матеріальної допомоги та преміювання.

Через студентське самоврядування кожний студент може розкрити свої індивідуальні здібності, випробувати свої якості організатора та керівника, готуючи себе до подальшої трудової діяльності.

Студенти коледжу постійно беруть участь в міських, обласних, республіканських олімпіадах з дисциплін, показують високий рівень знань, отримують призові місця, чим підтверджують компетентність і професіоналізм викладачів, які їх готують. В коледжі діють предметні гуртки, гуртки художньої творчості, спортивні секції.

Студенти коледжу неодноразово стають переможцями в міських спортивних змаганнях з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, плавання, настільного тенісу тощо.

За значні успіхи у навчанні та громадському житті кращим студентам коледжу щорічно призначаються іменні стипендії: Президента України, Верховної Ради України, обласна іменна стипендія, стипендія міської ради.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014