Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дніпропетровський транспортно-економічний коледж (056) 765-90-44
м. Дніпропетровськ, вул. Трудові резерви 4  (карта)
http://www.dtrek.dp.ua

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж є одним з найбільших вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в Україні

Загальна інформація

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж є базовим обласним для навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а його директор, заслужений учитель і заслужений працівник освіти України, Таберко Лев Миколайович – голова Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської області.

Коледж здійснює свою діяльність на основі ліцензії № 395940 (серія АВ) від 23.07. 2008 року. В навчальному закладі готують для підприємств і організацій України і регіону молодших спеціалістів з 14 спеціальностей денної і 12 заочної форм навчання.

Студентами коледжу є мешканці міста Дніпропетровська і області, а також інших регіонів України – Запорізької, Харківської, Донецької, Миколаївської, Хмельницької та інших областей. Ліцензійний обсяг прийому становить 750 осіб, з яких більше за 45% є прийом за державним замовленням.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Коледж має в своєму розпорядженні три навчальні корпуси, гуртожиток, три спортивні зали, два актових зали, комплекс навчально-виробничих майстерень, бібліотеку, відкритий спортивний стадіон, столову з двома буфетами. У складі навчальних приміщень коледжу є 8 комп'ютерних класів, 38 профільних і загальноосвітніх лабораторій, 72 навчальних кабінети.

Високопрофесійний педагогічний колектив коледжу складається з 146 викладачів. Навчання студентів ведуть 3 заслужених вчителя України, три відмінника освіти України, 10 викладачів – методистів, 49 викладачів вищої категорії

Співпраця

Коледж має оформлені договори з багатьма підприємствами і організаціями міста, які дозволяють забезпечити весь контингент студентів відповідними базами практики, як виробниче-технологічної, так і переддипломної. Всі випускники коледжу, що навчаються за рахунок бюджетних коштів, отримують розподіл на роботу по отриманій спеціальності.

Нарівні з якісною професійною підготовкою студенти коледжу мають можливість поліпшити своє здоров'я, підвищити свої фізичні можливості, встановити особисті, міські, республіканські рекорди та рекорди коледжу займаючись в спортивних секціях і тренажерних залах коледжу.

Розвинути або поширити свій кругозір, навчитися багатьом цікавим і корисним речам проявити свій талант студенти можуть, займаючись в 25-ти гуртках, беручи участь в роботі різних клубів, а також під час різноманітних екскурсій і походів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

Олег
Закончил этот колледж в 2015 году (на КТ) и могу с уверенностью сказать, что знания которые там дают действительно полезны в жизни, благодаря этому я сейчас с легкостью могу заработать на жизнь.