Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона (056) 47-23-61, 47-03-02
м. Дніпропетровськ, вул. К. Цеткін 2-а  (карта)
http://dtse.dp.ua

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона це:

 • багатопрофільний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців за програмою освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст";
 • денна та заочна форми навчання;
 • спеціальності, покликані до життя сучасної промислової, технічної, фінансово-економічної та інформаційної потребою для нашої країни;
 • колектив висококваліфікованих викладачів і майстрів виробничого навчання
 • сучасні технології навчання та високоякісне методичне забезпечення навчального процесу;
 • зручні аудиторії, лабораторії, кабінети, навчальні майстерні, лінгафонний кабінет, 6 комп'ютерних залів;
 • спортивні та тренажерні зали, де працюють спортивні секції з різних видів спорту;
 • бібліотека, актовий зал, медичний пункт, гуртожиток, їдальні, буфет і кафе, де проводяться різні вечори відпочинку для студентів;
 • активно діюче студентське самоврядування, можливість розвитку кожним студентом своїх творчих здібностей, організований цікаве дозвілля (студентський театр естрадних мініатюр, вокально-інструментальний ансамбль, студія Брєйк-дансу, вечори відпочинку, конкурси, концерти, спортивні секції у двох спортивних залах);
 • соціальний захист і турбота про кожного студента, постійний зв'язок з батьками, стипендія;
 • як заохочення студентів до творчої праці - іменні стипендії: "ім. Є. О. Патона", "Президента України", "Верховної Ради", мера міста Дніпропетровська.

Напрямки підготовки

Зварювальне виробництво

Термін навчання - З р. 10 міс. (База 9 кл.), 2 р. 10 міс. (База 11 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші спеціалісти зварювального виробництва для роботи в державних та комерційних структурах, у навчальних закладах на посадах майстрів виробничого навчання, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок на посадах технологів, механіків, майстрів, контролерів.

У період навчання студенти отримують знання і досвід роботи з технологією і устаткуванням газового зварювання, річний електричного зварювання, термічного різання, напівавтоматичного та автоматичного зварювання в середовищі захисних газів і під флюсом. Додатково також вони отримують знання з економіки, менеджменту і маркетингу, навички роботи на комп'ютері.

Після закінчення технікуму випускникам надається II-IV розряду робітничої професії зварника.

Обслуговування і ремонт обладнання зварювального виробництва

Термін навчання - 3 р. 10 міс. (База 9 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші спеціалісти для роботи в зварювальних цехах підприємств України, конструкторських, технологічних бюро, комерційних структурах та інших організаціях, пов'язаних з монтажем, настройкою, ремонтом, випробуванням, експлуатацією зварювального обладнання на посадах: технік з експлуатації та ремонту устаткування, технік з налаштування та випробування, технік-технолог (електротехніка), технік-конструктор (електротехніка), а після проходження стажування та атестації на посадах: майстра (помічника майстра) зварювального цеху та на інших посадах.

У період навчання студенти отримують знання і досвід роботи з налагодження, обслуговування та ремонту джерел живлення зварювальної дуги, контактних машин, автоматів і напівавтоматів для зварювання під шаром флюсу та в середовищі захисних газів, обладнання для термічного різання.

Додатково отримують знання з економіки, менеджменту і маркетингу, навички роботи на комп'ютерах.

Після закінчення технікуму випускникам надається ІІ-III розряд робочої спеціальності - електромеханік.

Контроль якості металів і зварювальних сполук

Термін навчання - 3 р. 10 міс. (База 9 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші спеціалісти з контролю якості металів і зварних з'єднань для роботи на будівництві, об'єктах енергетики, залізниці, в лабораторіях неруйнівного контролю, центральних заводських лабораторіях, лабораторіях металів і механічних випробувань, на станціях сервісного технічного обслуговування автомобілів усіх марок.

У період навчання студенти отримують знання загальних методів контролю якості металів і зварних з'єднань, методів ультразвукової дефектоскопії, спектрального аналізу, експлуатації дефектоскопічні апаратури, економіки, менеджменту і маркетингу, планування, отримують навички роботи на комп'ютерах.

По завершенні випускникам надається II-IV розряд з робочої спеціальності - спеціаліст ультразвукового контролю.

Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж

Термін навчання - З р. 10 міс. (База 9 кл.), 2 р. 10 міс. (База 11 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші фахівці комп'ютерної інженерії для роботи з обслуговування, експлуатації, установки та розробки комп'ютерних систем, створення програмного забезпечення та його впровадження на підприємствах, кафедрах ВНЗ, обчислювальних центрах, фірмах, банках, комерційних організаціях з різними формами власності.

У період навчання студенти отримують знання з комп'ютерної електроніки, програмуванні, архітектури обчислювальних машин, мікро-процесорних систем, комп'ютерних мереж, системного програмування, системно-програмного забезпечення, периферійних пристроїв, економіки, менеджменту та маркетингу.

Розробка програмного забезпечення

Термін навчання - З р. 10 міс. (База 9 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готують фахівців-програмістів, які складають програми та можуть займати посади інженера-програміста, техніка відділу програмування, системного адміністратора.

У період навчання за цією спеціальністю студенти отримують знання з комп'ютерної техніки, програмування на різних мовах, з операційних систем MS DOS, Windows, Unix, Linux.

Фінанси і кредит

Термін навчання - 2 р. 10 міс. (База 9 кл.) 1 р. 10 міс. (База 11 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші фахівці банківської справи для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі з обслуговування юридичних і фізичних осіб у сфері грошового ринку, ринку цінних паперів, кредитів капіталів, зовнішніх економічних зв'язків.

Вони можуть працювати в регіональних управліннях Національного банку України, в комерційних банках, страхових фондах, кредитних спілках, розрахункових центрах, управліннях інкасації та інших фінансово-кредитних організаціях на посадах економіста другої категорії, бухгалтера, старшого контролера-касира, старшого контролера-оператора, а також на посадах, що їх заміщають молодими фахівцями відповідно до типових галузевими переліками посад.

Маркетингова діяльність

Термін навчання - 2г. 10 міс. (База 9 кл.)

Прийом на бюджетній та контрактній основі.

З цієї спеціальності готуються молодші спеціалісти біржової діяльності для професійної роботи в торговельно-посередницькій галузі (купівля-продаж товарів, цінних паперів та їх еквівалентів за допомогою біржового механізму).

Вони можуть працювати на посадах бухгалтера-фінансиста розрахунково-фінансової палати біржі, бухгалтера бухгалтерії, бухгалтера контрольно-ревізійного відділу біржі, брокера біржі, брокера відділу маркетингу підприємства, менеджера фінансового відділу підприємства, менеджера експортно-імпортного відділу, експерта з оцінки інвестиційних проектів на підприємствах і банках, експерта з оцінки валютних контрактів на біржах і в банках, а також на посадах, які підлягають заміщенню молодшими спеціалістами відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад переліками.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 19.10.2021