Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янський коледж фізичного виховання (05692) 7-02-14, 7-01-04
Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, вул. Сегія Нігояна 17  (карта)
http://www.dkfv.dp.ua

інформація підтверджена

Кам'янський коледж фізичного виховання

Дніпродзержинський (Кам’янський) коледж фізичного виховання має багату історію, трудові і спортивні традиції

Загальна інформація

За період існування Дніпродзержинський коледж фізичного виховання підготовлено понад 13 тисяч фахівців, які працюють не тільки в Україні, а і в багатьох країнах СНД. Випускники коледжу з честю захищали спортивну славу України на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і та Європи, зробили значні внески в підготовку спортсменів, розвиток науки, зміцнення здоров’я населення.

Серед випускників сотні майстрів спорту, чемпіони України, СРСР, Європи, світу. Гордість і візитка коледжу - олімпійські чемпіони, заслужені майстри спорту: важкоатлет Султан Рахманов, легкоатлетка Людмила Лисенко - Гуревич, та інші. В різні роки коледж закінчили видатні особистості: колишній голова Держкомспорту України, доктор педагогічних наук, професор М. М. Маслачков, Герой України, Заслужений тренер України та СРСР з художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна та інші відомі в світі і вітчизняному спорті особистості. Серед випускників Герої Радянського Союзу, генерали, академіки, директори і кандидати наук. За високі спортивні досягнення ряд випускників отримали урядові нагороди. Ми завжди раді співпраці з тими, кого зацікавлять перспектива або можливість здобути належну освіту.

Історична довідка

Історія Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання сягає у далекі 30-ті роки ХХ століття, роки інтенсивного розвитку промисловості, величезного трудового піднесення в молодій Країні Рад, роки першої п’ятирічки, коли закладався індустріальний фундамент соціалізму. То були і роки становлення та піднесення радянського фізкультурного руху. На заміну розрізненим спортивним гурткам на підприємствах і в установах, у навчальних закладах і військових частинах прийшли колективи фізичної культури. Країна гостро потребувала кваліфікованих викладачів фізкультури, тренерів, інструкторів.

Для задоволення потреб народного господарства у фахівцях з фізичної культури і спорту за Постановою Ради народних комісарів УРСР (протокол від 11 серпня 1930 р. № 25/677) в місті Дніпропетровську був заснований технікум фізичної культури. В архівах зберігається список 52 учнів, яких першими зарахували до Дніпропетровського технікуму фізичної культури. Це були справжні ентузіасти.

Технікум не мав свого приміщення для навчання, і студенти змушені були слухати лекції в аудиторіях медінституту, в класах загальноосвітніх шкіл, в клубі залізничників. Не вистачало підручників, а з деяких дисциплін їх зовсім не було. Не вистачало і спортивних фахівців. Однак зовсім скоро технікум став одним з передових навчальних закладів фізкультурної освіти СРСР і за кращу навчальну, методичну і спортивну роботу був нагороджений Червоним Прапором Всесоюзного Комітету в справах фізичної культури і спорту. Ця дорога реліквія зберігається нині в обласному історичному музеї.

Ідейний і фізкультурний гарт, викуваний в стінах технікуму, добре прислужився його вихованцям у буремні роки Великої Вітчизняної війни. Славно воювали спортсмени-дніпропетровці на всіх фронтах. Випускник технікуму П. Вовченко був удостоєний високого звання Героя Радянського Союзу, а І. Балахомов удостоєний цього звання двічі.

У зв’язку з відкриттям Дніпропетровського Державного інституту фізичної культури і спорту, рішенням Дніпропетровського облвиконкому від 3 червня 1976 року № 322 і Наказом Комітету з фізичної культури та спорту при Раді Міністрів УРСР від 8 червня 1976 року Дніпропетровський технікум фізичної культури був переведений до міста Дніпродзержинська і розмістився у приміщенні колишньої школи за адресою: вул. Тельмана, 17, м. Дніпродзержинськ, 51909. Тут продовжилась насичена труднощами, досягненнями, кропіткою працею та перемогами історія навчального закладу.

Перебування фізкультурного закладу у Дніпродзержинську одразу ж позначилося на спортивному тонусі міста. Студенти технікуму - завжди бажані гості на промислових підприємствах і в установах. Жодні міські спортивні змагання не обходяться без суддів з навчального закладу. А понад усе - майбутніх вчителів фізкультури чекають в школах міста, регіону.

Відповідно до наказу Міністерства у справах молоді і спорту України від 19 жовтня 1996 року Дніпродзержинський технікум фізичної культури реорганізовано в Дніпродзержинський коледж фізичного виховання. 2000 року коледж визнано акредитованим за II рівнем. У 2004 році колеж повторно акредитовано за І рівнем.

Надання Дніпродзержинському технікуму фізичного виховання статусу "коледж" - це не тільки визнання минулих досягнень педагогічного колективу, які, без сумніву, - великі, але, більшою мірою, - досягнень сьогодення.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Сьогодні Дніпродзержинський коледж фізичного виховання має 2 навчальні корпуси, які розташовані за вищезгаданою адресою та на вул. Подільська, 89, 25 аудиторій, потужну навчально-тренувальну базу, 2 комп’ютерних зали, об’єднаних в локальну систему і підключених до мережі Інтернет, дев’ятиповерхову будівлю гуртожитку, їдальню, бібліотеку, оздоровчо-відновлювальний центр, медичний пункт.

Структуру коледжу складають відділення денної та заочної форм навчання, які об’єднують навчальні групи однієї спеціальності. Підрозділи навчально-спортивної, лікувально-профілактичної, методичної діяльності, виробничої практики, які необхідні для виконання покладених на коледж завдань. Структурні підрозділи коледжу функціонують відповідно до окремих положень, які розробляються згідно з чинним Законодавством.

У коледжі працюють 43 викладачі, серед яких 11 викладачів – методистів, 10 викладачів вищої кваліфікаційної категорії, 7 "Відмінників освіти України", 5 "Почесних працівників ФК і С", 4 Майстрів спорту України.

Спеціалізації

Навчання у коледжі відбувається за спеціалізаціями:

Щороку на перший курс Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання вступають 300 юнаків і дівчат. Вони йдуть сюди, щоб набувати знань і педагогічної майстерності, удосконалюватися в спорті.

Ведеться робота щодо відкриття нової спеціальності: "Менеджмент фізичного виховання".

Множаться і давні традиції коледжу щодо підготовки спортсменів високого класу. Тільки за останні п’ять років у коледжі підготовлено 30 майстрів спорту.

Більш детальну інформацію про вступ до коледжу можна отримати в Приймальній комісії коледжу.

Кам'янський коледж фізичного виховання проводить підготовку за такими напрямами:

  • Освіта

    • Фізична культура і спорт

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 13.03.2017

Рейтинг
3
Рейтинг: 3 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Кам'янський коледж фізичного виховання

t0viz_háháhá
Доброго дня. Хтів запитати чи є гуртожиток поблизості, і які нормативи треба здавати? І чи треба здавати?