Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Любешівський технічний коледж ЛНТУ (033-62) 2-16-80
Волинська обл., смт. Любешів, вул. Бреська 7  (карта)
http://www.lntu.edu.ua

Любешівський технічний коледж ЛНТУ

Любешівський технічний коледж ЛНТУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Любешівський технічний коледж ЛНТУ розпочав свою діяльність 20 жовтня 1965 року як Любешівське професійно — технічне училище № 56.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 836 від 19 грудня 2003 року професійно — технічне училище № 25 смт. Любешів реорганізовано шляхом приєднання до Луцького державного технічного університету та створення у його складі відокремленого структурного підрозділу — Любешівський професійний ліцей із збереженням фінансової самостійності та окремими правами юридичної особи.

Наказом Міністерства освіти і науки України з метою реалізації степеневої освіти, поліпшення якості підготовки фахівців і забезпечення ефективного використання матеріально — технічної бази та наукового потенціалу ліцей перетворено у Любешівський технікум Луцького державного технічного університету, в грудні 2007 року — Любешівський технічний коледж.

Училище було створене для підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій виключно для базового підприємства "Кримводбуд" і навчалось в ньому лише 120 учнів.

З 1975 року, після введення в дію нового типового навчально — виробничого комплексу училища, розпочалась підготовка спеціалістів з 10 професій:

  • маляр,
  • штукатур,
  • муляр,
  • столяр,
  • машиніст крана автомобільного,
  • майстер сільського будівництва,
  • газоелектрозварник,
  • механізатор меліоративних робіт,
  • тракторист — машиніст широкого профілю,
  • водій автомобіля.

Разом з дипломом кваліфікованого робітника учні отримують атестат про середню освіту.

З 1965 року підготовлено і направлено на виробництво понад 20 тисяч кваліфікованих робітників за державним замовленням. За угодами з фізичними особами підготовлено більше 1400 спеціалістів.

З 1996 року училище співпрацює з Волинським обласним центром зайнятості, за направленням якого пройшли підготовку та перепідготовку більше 800 слухачів. Це продавці продовольчих товарів, кухарі, столяри, газоелектрозварники, апаратники борошномельного виробництва, обліковці (реєстратори бухгалтерських даних), підприємці — початківці.

Коледж регулярно поновлює перелік спеціалістів і професій, які пропонуються слухачам.

В останні роки створена навчально-матеріальна база та отримано право на підготовку операторів комп'ютерного набору, бухгалтерів, обліковців (реєстрація бухгалтерських даних), пасічників-овочівників, кухарів, кухарів-кондитерів, водіїв автомобіля категорії "Е" і "Д", робітників фермерського господарства.

Коледж розміщений у типовому навчально-виробничому комплексі. Всі предмети забезпечені окремими кабінетами, розроблено і створено комплексне методичне забезпечення спеціальних і загальноосвітніх дисциплін, що відповідає вимогами навчальних планів і програмам, що затверджені Міністерством освіти і науки України. В технікумі працює 15 загальноосвітніх кабінетів, 20 кабінетів спеціальних дисциплін, 8 майстерень, 9 лабораторій, полігони автомобілістів, меліораторів, будівельників, автомобільних кранів, трактородром, навчальна теплиця площею 0, 18 га, навчальна пасіка на 50 бджолосімей, автотракторні гаражі, майданчики для зберігання автомобілів і сільськогосподарської техніки. Для навчальних і господарських цілей використовується 22 автомобілі та 12 тракторів різних марок і класів.

У навчальному процесі використовується 34 комп'ютери, з них 20 з сучасним програмним забезпеченням.

Учні сільськогосподарських спеціальностей вдосконалюють свої практичні навички на землях навчального господарства, яке має в своєму розпорядженні 46 га орної землі. Виробничу практику учні проходять на базі підприємств-замовників робітних кадрів.

У 2008 році відбувся перший випуск молодших спеціалістів.

Навчально-виробничий процес у коледжі забезпечують 43 викладачі, із них 2 — заслужені працівники освіти України, 7 — відмінники освіти України, 12 — мають вишу категорію, 7- старші викладачі, 33- майстри виробничого навчання та інструкторів практичного водіння автомобіля. Інженерно-педагогічний колектив постійно працює над покращанням навчально-виховного процесу, впроваджуються нові навчальні технології.

До послуг учнів коледжу сучасний гуртожиток на 515 місць, їдальня на 240 місць, спортивний і актовий зали, бібліотека, читальний зал. Створене сучасне спортивне містечко.

В коледжі постійно працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції з ігрових видів спорту та атлетизму. З усіх предметів в позаурочний час працюють предметні гуртки.

Коледж активно співпрацює з районним та обласними центрами зайнятості в питанні набору учнів на навчання та їх працевлаштування.

Організації-замовники робітничих кадрів задоволені якістю підготовки спеціалістів в коледжі, про що свідчать їх відгуки та думка Любешівської районної державної адміністрації і Любешівської районної ради.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 11.06.2018