Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" (03433) 2-08-05
Івано-Франківська обл., м. Коломия, Чехова 20  (карта)
http://www.polynet.com.ua

Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"

Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" - сучасний вищий навчальний заклад, один з найстаріших закладів освіти на Прикарпатті

Загальна інформація

Коломийський політехнічний коледж бере свій початок від дев'яностих років позаминулого століття, від часу, коли в Коломиї були закладені основи школи деревного промислу. Австрійський уряд своєю постановою від 15 листопада 1894 року дав їй офіційну назву "Цісарсько-королівська фахова школа деревного промислу". Навчальний заклад, що взяв в основу своєї програми багаті традиції гуцульського деревного мистецтва, мав чотири фахові відділи: різьба фігурна і орнаментальна, столярство будівельне і меблеве, токарство по дереву, а також теслярство.

Починаючи з 1939 року школа була переведена в розряд фабрично-фахових і готувала в основному робітників з механічної обробки деревини, столярів і опоряджувальників.

В 1941 році школі повернуто її попередній статус, а в 1942 році відкрито ще 7 нових відділів: будівельний, стельмаський, шевський, слюсарний, бляхарський, електромонтажний і годинникарський. В цей час реміснича школа отримала назву "Державна реміснича школа з українською мовою навчання в Коломиї". В ній було відкрито філію Львівської технічно-фахової школи – будівельний ліцей, який готував спеціалістів з архітектури та внутрішнього оформлення будівель.

26 січня 1945 року наказом Міністерства освіти УРСР № 89 від на базі ремісничої школи був створений Коломийський технікум механічної обробки деревини.

Наказом Міністерства деревообробної промисловості УРСР від 16.05. 1991 року №32/120 Коломийський технікум механічної обробки деревини реорганізовано в Коломийський механіко-технологічний коледж.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17.05. 2000 року №139 Коломийський механіко-технологічний коледж перейменовано в Коломийський політехнічний коледж, враховуючи те, що здійснюючи підготовку фахівців з різних напрямків і спеціальностей, назва механіко-технологічний коледж вже не відображала реальних напрямків підготовки фахівців.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.01. 2010 року № 33 створено відокремлений структурний підрозділ Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка".

До послуг студентів:

 • зручні корпуси в центрі міста;
 • передові методики і технології навчання;
 • бібліотека, книжковий фонд якої складає понад 100000 тис. примірників;
 • читальний зал;
 • чудова матеріально-технічна база, що відповідає державним стандартам
 • нові методичні програми;
 • чудовий спортивний комплекс;
 • актовий зал;
 • видавничо-методичний центр;
 • навчально-виробничі майстерні;
 • їдальня;
 • студентський гуртожиток.

Крім того ми робимо все для того, щоб роки навчання були для вас змістовними та цікавими: застосовуємо методики та технології навчання, за якими знання набуваються легко, швидко та ґрунтовно; організовуємо проведення різних свят, вечорів та дискотек. Команда КВК - одна з найкращих команд Івано-Франківщини. Спортивні команди - незмінні переможці міських та обласних змагань.

Коломийський політехнічний коледж - це комплекс, у якому створені всі умови для навчання, відпочинку та розвитку таланту.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014