Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коломийський індустріально-педагогічний технікум (03433) 2-25-70
Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Лисенка 11  (карта)
http://kipt.com.ua/

Коломийський індустріально-педагогічний технікум

Коломийський індустріально-педагогічний технікум - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Загальна інформація

Коломийський індустріально-педагогічний технікум заснований в 1996 р., на базі ПТУ № 10. Студентів – 572, викладачів – 86 (в т. ч. – 15 майстрів виробничого навчання).

Відділення робітничих професій: столяр, будівельний паркетник, штукатур, плиточник; маляр будівельних, муляр, монтажник залізобетонних та сталевих конструкцій; трудове навчання: педагогіка і методика середньої освіти; професійне навчання за профілем підготовки будівництв та експлуатація будівель і споруд.

У жовтні 1966 року в м. Коломиї було створено міське професійно-технічне училище №10 будівельного профілю.

З січня 1996 року СПТУ№10 Наказом МОН України №252 ліквідоване і на його базі створений Коломийський індустріально-педагогічний технікум як вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації для підготовки педагогічних кадрів загальноосвітніх шкіл і профтехосвіти Західного регіону України.

В технікумі навчається на денній і заочній формі 810 студентів. Матеріальна база навчально-виховного процесу становить:

  • 26 кабінетів;
  • 5 лабораторій;
  • 8 майстерень;
  • бібліотека з читальним залом (фонд навчальної літератури більше 50тис. примірників);
  • 2 спортзали (площею 670 м2);
  • їдальня на 200 місць;
  • актовий зал (площею 610 м2);

Виховна робота

Система виховної роботи у Коломийському індустріально-педагогічному технікумі побудована із урахуванням сучасних освітніх технологій. Усе, що відбувається в процесі навчання і виховання – це є повноцінне життя учня, студента. Завдання кожного педагога – допомогти усвідомити цінність життя, виробити власну життєву стратегію, реалізувати положення "пізнаючи світ, пізнавай перед усім себе самого".

Будь-який педагог має сприяти творчому потенціалу кожної дитини, реалізації її нахилів і здібностей, тому повинен бути насамперед гуманним, милосердним, вірити у творчі можливості кожної дитини. Демонструвати терпимість, інтелігентність, високу культуру і цього ж навчати кожного вихованця. Виходячи з цього проблемним питанням виховної роботи, над яким працює педагогічний колектив є – створення гуманної демократичної атмосфери в навчальних колективах та атмосфери поваги педагогів та учнів до унікальності і своєрідності кожної людини.

Методична робота

Методична робота у закладі здійснюється на основі розроблених річного плану, навчальних планів, планів роботи методичних комісій.

Методист – Мороз Оксана Вікторівна Активно працює методична рада, до складу якої входять заступники директора, методист та голови методичних комісій. Всього в технікумі працює 9 методичних комісій.

Діяльність методкабінету спрямована на підвищення ефективності використання комп’ютерних технологій навчання, оптимізацію навчального процесу через використання семінарських та лекційних форм навчання, нагромадження методичних матеріалів, державних документів, що стосуються освіти, організація масових форм науково-технічної та педагогічної пропаганди.

У методичному кабінеті зібрана досить велика кількість матеріалів, які висвітлюють діяльність педагогічних працівників технікуму. Вони систематизовані за розділами і сприяють підвищенню педмайстерності, особливо для молодих викладачів і майстрів виробничого навчання, яким необхідно набути певного досвіду, підвищити свою кваліфікацію. Цьому сприяють організація, проведення та обговорення відкритих уроків більш досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання, а також взаємовідвідуванння уроків.

Тривала робота "Школи педагогічної майстерності" у межах якої вивчався передовий досвід колег, матеріали фахових періодичних видань, впроваджено обмін досвідом серед членів методичних комісій. Згідно планів роботи методичних комісій було проведено заплановані відкриті уроки.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014