Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Погребищенський медичний коледж (04346) 2-11-46
Вінницька обл., м. Погребище вул. П. Тичини 70  (карта)
http://medkol.org.ua

Погребищенський медичний коледж

Погребищенський медичний коледж - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Історія

Погребищенський медичний коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" з напрямку "Медицина" за спеціальностями "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Акушерська справа".

Медичний коледж є правонаступником Погребищенського медичного училища, утвореного згідно рішення Вінницької обласної ради народних депутатів №231 від 8 червня 1966 року та наказу Міністерства охорони здоров’я України №391 від 28 липня 1966 року.

У 1984 році побудовано навчальний корпус №3.

У 1991 році було завершено будівництво нових спортивної зали та гуртожитку.

У 2004 році медичне училище ліцензовано Управлінням освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на право надання освітніх послуг за рівнем повної середньої освіти. Ліцензія дійсна до 2014 року.

У 2005 році Погребищенське медичне училище переіменовано в Погребищенський медичний коледж.

У 2006 році на посаду директора Погребищенського медичного училища рішенням Вінницької обласної ради 26 сесії 4 скликання №1042 від 17 січня 2006 року за рекомендацією трудового колективу на підставі результатів загального голосування призначений Гаврилюк О. Ф.

У 2006 році в навчальному закладі розроблено символіку коледжу (герб, прапор, гімн).

У 2007 році коледж визнано акредитованим за І рівнем з спеціальностей "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Акушерська справа". Термін дії сертифікату про акредитацію до 2012 року.

2005-2008 – період реконструкції та оновлення приміщень, навчальних кабінетів та лабораторій коледжу.

Навчально-виховного процес

Для здійснення навчально-виховного процесу медичний коледж має власну територію загальною площею 2,17 га. Територія коледжу розділена на навчально-виробничу, спортивну та господарські зони.

Водопостачання та опалення автономне.

Основними приміщеннями для проведення навчально-виховного процесу є три навчальних корпуси, загальна площа яких 4464 кв. м., навчальна площа становить 3782 кв. м., що складає біля 8 кв. м. на 1 студента. В навчальному корпусі розташована актова зала на 490 місць, студентська їдальня на 128 місць та службові приміщення. На території коледжу розміщено гуртожиток на 180 місць загальною площею 2936 кв. м. До структури коледжу входить бібліотека з читальною залою, спортивна та ігрова зали, стадіон, спортивні майданчики.

Коледж знаходиться на одній території з районною лікарнею, що дає змогу максимально оптимізувати навчально-виховний процес.

Навчальний процес забезпечують 32 навчальних кабінети, 10 лабораторій та 14 навчальних кімнат у відділеннях лікарні.

Окрім учбових кімнат в коледжі діють тренажерні кабінети, які допомагають студентам у відпрацюванні практичних навичок і удосконаленні техніки їх проведення.

Всі кабінети та лабораторії обладнані сучасним устаткуванням, технічними засобами, які необхідні для виконання навчальних програм і планів.

Кожний кабінет має повний комплекс методичного забезпечення дисциплін, наочне приладдя, нормативні документи.

Оформлення кабінетів відповідає їхньому профілю.

В коледжі триває робота з обладнання кабінетів сучасною комп’ютерною та проекційною технікою.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу забезпечує ефективне ведення навчального процесу, виконання лабораторно – практичних робіт, передбачених діючими програмами.

Щорічно навчальне обладнання оновлюється. Проводяться поточні та капітальні ремонти навчальних аудиторій.

Згідно наказу по управлінню охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації № 741 від 30.09. 2005 р. за Погребищенським медичним коледжем на 5 років закріплено 14 лікувально-профілактичних закладів в якості баз практичного навчання.

Виховна робота

Виховна робота коледжу базується на традиціях і звичаях українського народу, вивченні його історичної та культурної спадщини, формуванні у студентів високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України. Соціальне здоров’я молоді значною мірою залежить від того, як вона проводить вільний від навчання час. Для цього організовується цілісний освітній простір, який створив би умови для наповнення внутрішнього світу молодої людини.

Формування високої моральної культури у студентської молоді набуло особливої актуальності. Слід приділяти увагу нейтралізації недружніх інформаційних впливів на молодіжне середовище в інформаційній сфері.

Внаслідок прискорення процесів глобалізації та включення України у світові процеси набуває актуалізації питання міжетнічних відносин, інформаційно-освітня робота з профілактики поширення ксенофобських і расистських проявів серед молодих людей. Спільно зі студентським і батьківськими органами врядування потрібно добиватися формування у молоді толерантної поведінки на основі організації громадянського діалогу, формування активної життєвої позиції, впровадження гендерного компоненту в навчально-виховний процес.

У центрі уваги адміністрації, психолога, кураторів знаходиться питання психолого-педагогічних особливостей розвитку підлітків, профілактика випадків фізичного і психологічного насильства, недбалого і жорстокого поводження, торгівлі людьми, втягнення в злочинну діяльність, залучення до вживання алкоголю, наркотичних і психотропних речовин, використання їх для створення і розповсюдження порнографічних матеріалів, примушення до проституції, жебрацтва, втягнення в азартні ігри.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Погребищенський медичний коледж

Алла Бурлака
Це найкращий навчальний заклад, тому що там найкращі викладачі, які мають добрі та чуйні серця. Здоров`я вам, терпіння, поваги від студентів, довгих та щасливих років життя. Люблю вас усіх...