Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету (04343) 6-16-01, 6-11-73, 6-18-60
Вінницька обл., м. Ладижин, вул. П. Кравчика 5  (карта)
http://vsau.org

Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету

Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історична довідка

Згідно наказу Народного Комісаріату Земельних Справ України у 1932 році був створений Ладижинський технікум механізації сільського господарства, до якого приймали дітей робітників та селян з семикласною освітою. Технікум був розташований в двоповерховій будівлі колишнього військового шпиталю і оснащений трактором"Фордзон-Путиловець", вантажним автомобілем ГАЗ-АА, токарним та деревообробним верстатами, кінними косарками і т. д.

За 9 довоєнних випусків технікум підготував 729 спеціалістів сільського господарства, більшість яких з перших днів воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, в партизанських загонах, працювали на оборонних підприємствах. Багато з них загинули в боях з німецько-фашистськими загарбниками, багато удостоєні високих урядових нагород. Випускники 1935 р. Западинський О. С. та 1938 р. Рудик М. М. стали Героями Радянського Союзу.

З перших днів звільнення м. Ладижин від німецько-фашистських окупантів технікум відновив свою роботу і в 1947 році відбувся перший післявоєнний випуск. Паралельно з підготовкою техніків-механіків готувалися спеціалісти робітничих професій - трактористи, комбайнери, електрики, бригадири тракторних бригад та інші.

В 1952 році розпочало роботу заочне відділення технікуму, яким протягом 50 років незмінно керував випускник технікуму, кавалер трудової відзнаки "Знак Пошани" Солтис І. В.

1989 року в технікумі відкрито відділення "Електрифікація та автоматизація сільського господарства", 2002 року - відділення "Бухгалтерський облік".

З 2003 року технікум став структурною одиницею Вінницького державного аграрного університету як Ладижинський коледж.

За час свого існування коледж підготував біля 16 тисяч кваліфікованих спеціалістів, які працювали і працюють в різних галузях народного господарства України, Росії, Молдови, Латвії, державних установах, Збройних Силах, правоохоронних органах, є керівниками підприємств, науковими працівниками, викладачами вищих навчальних закладів, в т. ч. нашого коледжу.

Гордістю коледжу є його педагогічний колектив у складі 75 викладачів з вищою інженерною та педагогічною освітою, 35 лаборантів та майстрів виробничого навчання з вищою та середньою спеціальною освітою. Серед них Заслужений учитель України Красота В. І., 3 кавалери трудової відзнаки "Знак пошани", 13 відмінників освіти України та відмінників аграрної освіти, 15 викладачів-методистів, 4 старших викладачів, 43 спеціалісти вищої категорії. Окрім цього, 11 викладачів занесені до Книги Пошани НМЦ. Викладачі коледжу Супрун Д. Г, Крупчук Д. М., Слюсаренко С. П., Сайчук П. У.. Сташок М. С, Безсмертний В. О., Величко Т. Г. та інші постійно приймають участь у роботі науково-технічних семінарів та конференції, в т. ч. міжнародних, є авторами підручників, навчально-методичних посібників та ін.

Матеріально-технічна база

Навчальні та практичні заняття в коледжі проводяться в чотирьох корпусах, 22-х лабораторіях, трьох комп'ютерних класах, навчально-виробничій майстерні з усіма необхідними цехами, навчальному полігоні, навчально-виробничому господарстві, парку тракторів та автомобілів.

В даний час на кожного студента коледжу припадає 26 кв. м. навчальної площі, що є одним з найкращих показників в Україні. У коледжі функціонують 3 сучасні гуртожитки (на 235 місць кожний). Це дає можливість повністю вирішити проблему студентського житла як на стаціонарі, так і на заочному відділеннях. До послуг студентів кімнати відпочинку, ігрові кімнати, телевізійні зали. У коледжі працює їдальня.

Студенти та викладачі коледжу користуються науково-технічною бібліотекою на 50 тис. томів, читальною залою та актовою залою на 450 місць. У коледжі функціонують дві спортивні зали для ігрових видів спорту, стадіон, баскетбольний та волейбольний майданчики, типові гімнастичне та військове містечка, закритий стрілецький 50-метровий тир, де проводяться змагання різного рівня.

На цій базі студенти мають можливість, крім основної спеціальності, оволодіти цілим рядом робітничих професій - водія автомобіля, тракториста-машиніста 3-го класу, слюсаря-ремонтника сільськогосподарської техніки, електромонтера, оператора ПЕОМ та ін.

Програми навчання

Коледж проводить підготовку спеціалістів за наступними спеціальностями:

5.10010201 Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва (Механізація сільського господарства) - держзамовлення; кваліфікація – технік-механік.

Терміни навчання:

  • на базі 9 класів – 3 роки і 10 місяців;
  • на базі 11 класів – 2 роки і 10 місяців.

5.10010102 Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі (Електрифікація та автоматизація сільського господарства) - держзамовлення; кваліфікація – технік-електрик.

Терміни навчання:

  • на базі 9 класів – 3 роки і 10 місяців;
  • на базі 11 класів – 2 роки і 10 місяців.

5.0350901 Бухгалтерський облік (контрактна основа); кваліфікація – бухгалтер.

Терміни навчання:

  • на базі 9 класів – 2 роки і 10 місяців;
  • на базі 11 класів – 1 рік і 10 місяців.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014