Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Верхівський сільськогосподарський колледж Вінницького національного аграрного університету (243) 2-85-82
Вінницька обл., Тростянецький р-н, с. Верхівка , вул. Технікумівська 1  (карта)
http://www.vsau.org/

Верхівський сільськогосподарський колледж Вінницького національного аграрного університету

Верхівський сільськогосподарський колледж Вінницького національного аграрного університету - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історична довідка

В 1922 році в маєтку колишніх панів Сабанських в селі Верхівка Тростянецького району Вінницької області була організована профтехшкола.

В 1930 -1931 роках агропрофтехшкола була реорганізована в сільськогосподарський технікум буряківництва, а в 1934 році сільськогосподарський технікум рільництва.

За період існування технікуму до його складу було переведено контингенти студентів реорганізованого Геменського, Полонського, Вінницького, Брацлавського, сільськогосподарських технікумів.

У 1939 році навчальний заклад було перейменовано у Верхівський сільськогосподарський технікум.

В 1947 році при технікумі було відкрито відділення "Механізація сільськогосподарського виробництва", яке в 1958 році було переведено в Ладижинський сільськогосподарський технікум.

У 1962 році в навчальному закладі відкрита заочна форма навчання зі спеціальності "Агрономія".

В 1973 році до технікуму було переведено контингент студентів Комаргородського сільськогосподарського технікуму і розпочата підготовка фахівців зі спеціальності "Захист рослин".

В 1960-1970 роках будується спортзал, їдальня, здійснюється реконструкція гуртожитку, вводиться в дію тепломережа від центральної котельні.

В 1980 – 1990 роках збудовано нові тваринницькі приміщення в навчально-дослідному господарстві споруджено зерноочисний комплекс.

В 1991 році вводиться в дію новий лабораторний корпус розпочинається підготовка фахівців зі спеціальності "Землевпорядкування", з 1998 року зі спеціальності "Організація виробництва", а з 2009 року розпочато підготовку спеціалістів зі спеціальності "Зелене будівництво і садово-паркове господарство"

В 1997 році на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 895 від 21.09. 1997 року Верхівський сільськогосподарський технікум був реорганізований в підрозділ Вінницького державного аграрного університету.

В 2009 році Верхівський сільськогосподарський технікум Вінницького державного аграрного університету було перейменовано в Верхівський сільськогосподарський колледж Вінницького національного аграрного університету.

Додаткова інформація про навчальний заклад

Контингент навчального закладу складає 250 чоловік на денній формі навчання і 100 чоловік на заочній формі навчання. За період існування коледж підготував більше 20 000 спеціалістів.

Навчальну практику студенти проходять в науково-дослідному господарстві Вінницького національного університету, яке нараховує більше 500 га землі.

Крім того, для проходження практик закріплені, як базові, передові сільськогосподарські підприємства різних форм власності та господарювання і навчально-дослідні заклади.

Поряд з основною студенти набувають і робітничі професії:

  • тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва категорії "А"
  • оператор комп’ютерного набору

Кращі студенти коледжу проходять виробничу практику за фахом за кордоном.

Коледж має ліцензію на право надання загальної освіти з видачею атестата про повну загальну середню освіту разом з дипломом молодшого спеціаліста.

Співпраця коледжу

Після закінчення коледжу випускники можуть продовжити навчання за ступеневою підготовкою на ІІІ курс Вінницького НАУ, Уманського НАУ, Львівського НАУ.

Матеріально-технічна база 

Всі студенти коледжу забезпечені гуртожитком. Працює їдальня (120 посадових місць), є актовий зал на 300 місць, бібліотека, читальний зал і спорткомплекс.

В коледжі працюють спортивні секції з волейболу, футболу, баскетболу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу, боротьби та ін. Постійно працюють гуртки художньої самодіяльності, найвідоміший з яких фольклорний ансамбль "Верхівчанка".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014