Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький транспортний коледж (0432) 26-32-05, 63-23-60
м. Вінниця, вул. Некрасова 28  (карта)
http://transkol.com.ua

Вінницький транспортний коледж

Вінницький транспортний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації, що готує молодших спеціалістів для залізниць України

Загальна інформація

На сьогодні у коледжі навчається 1376 студентів, з них 824 (за держзамовленням 494 – 60%, за кошти фізичних осіб 330 – 40%) на денній формі навчання, 552 - на заочній.

У навчальному закладі працюють 79 викладачів, серед яких: кандидатів технічних наук – 2, старший викладач – 1, викладачів-методистів – 5, викладачів вищої категорії – 25, викладачів першої категорії – 14, викладачів другої категорії – 15, спеціалістів – 14. Висококваліфіковані інженери, майстри виробничого навчання та лаборанти допомагають студентам втілити теоретичні знання на практиці. За період функціонування коледжу підготовлено 13324 спеціалісти для залізничного транспорту.

У коледжі розміщено 21 лабораторію та 55 навчальних кабінетів, бібліотека, спортивний і актовий зали, полігони, розсадник та навчальні майстерні з усіма необхідними цехами.

Всі спеціальні лабораторії, комп'ютерні класи, кабінети мають прилади і обладнання, що відповідають сучасному розвитку науки і техніки на залізничному транспорті.

Щорічно у коледжі за участю начальників відділів кадрів структурних підрозділів та лінійних підприємств Укрзалізниці проводять "Ярмарку вакансій" (попередній розподіл молодих спеціалістів), за результатами якої випускників в подальшому працевлаштовують.

В коледжі діють підготовчі курси. У програмі курсів – підготовка до випускних іспитів з математики та української мови у школі та вступних до коледжу.

До послуг студентів два гуртожитки та їдальня.

Система виховної роботи в коледжі спрямована на успадкування кращих духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, набуття соціального досвіду, духовності, художньо - естетичної, правової культури.

У коледжі діють органи студентського самоврядування: студентська профспілка, старостат, Рада лідерів, Рада гуртожитку, які співпрацюють з адміністрацією, кураторами груп, вихователями, допомагаючи їм в організації, підготовці та проведенні виховних заходів.

Працевлаштування

По закінченню коледжу студентів, які навчаються за рахунок коштів держбюджету (в обов’язковому порядку) та студентів контрактної форми навчання (по можливості та за їх бажанням), працевлаштовують на підприємствах Укрзалізниці з помісною оплатою праці в розмірі 1500 - 3000 грн.

Коледж входить до складу навчально-методичного комплексу Української державної академії залізничного транспорту (м. Харків), Державного економіко-технологічного університету транспорту (м. Київ), Вінницького національного технічного університету, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, академії пожежної безпеки (м. Черкаси), Університету цивільного захисту (м. Харків), Уманського державного аграрного університету, де вступники мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014