Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ (0432) 66-50-05
м. Вінниця, вул. Київська 80  (карта)
http://www.vtec.vn.ua

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації

Історія

Технікум було створено згідно з наказом Міністерства торгівлі Української PCP у 1967 році і мав назву Вінницький технікум громадського харчування.

У 1995 році технікум був перейменований у Вінницький технолого-економічний технікум (наказ Міністерства освіти України №342 від 12.12. 95 p.). У цьому ж році технікум внесений до державного реєстру закладів освіти з наданням ліцензії освітньої діяльності з І рівнем акредитації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. №526 "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів" Вінницький технолого-економічний технікум був ліквідований; цією ж Постановою був створений Вінницький технолого-економічний технікум Київського державного торговельно-економічного інституту, нині Київський національний торговельно-економічний університет.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 137 від 01.03. 2006 р. Вінницький торговельно-економічний технікум КНТЕУ перетворений у Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Коледж функціонує як відокремлений підрозділ університету без права юридичної особи на основі ст. 7 Закону України "Про підприємництво в Україні".

Коледж у своїй діяльності керується чинним законодавством України, статутом КНТЕУ, яким передбачено, прийняття самостійних рішень і здійснення діяльності в межах прав, наданих університетом та Положенням про Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. За 42 років свого існування коледж підготував 12 тис. спеціалістів середньої ланки для різних галузей економіки України.

Безпосереднє керівництво коледжем здійснює директор.

Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база коледжу складається з основного приміщення та двох гуртожитків. Навчальні аудиторії розташовані в 3-х поверховому будинку коледжу та в гуртожитку № 2. В навчальному корпусі розміщено спортивну залу, актову залу на 250 місць, бібліотеку з читальною залою, їдальню на 120 місць.

Всі кабінети та лабораторії естетично оформлені, укомплектовані технічними засобами навчання з автоматичним управлінням, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

В коледжі є 5 комп'ютерних класи, оснащені сучасними ПК, 5 інтерактивні дошки. Коледж підключений до світової мережі Internet.

Забезпечення навчального процесу

Підготовку фахівців у коледжі здійснюють досвідчені педагоги, в т. ч. з вищою категорією - 19 чол., Заслужених вчителі та Заслужені працівники народної освіти України - 2 чол., відмінників освіти України - 19 чол., викладачі-методисти 7 чол, які спроможні забезпечити високий рівень навчально-виховної роботи.

Крім того, для викладання дисциплін запрошуються наукові працівники з ВНЗ III-IV рівня акредитації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014