Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький технічний коледж (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53
м. Вінниця, Хмельницьке шосе 91/2  (карта)
http://vtc.vn.ua

Вінницький технічний коледж

Сьогодні Вінницький технічний коледж є одним з найбільших і найавторитетніших закладів в області, де готують на денній та заочній формі навчання висококваліфікованих фахівців з 5 спеціальностей

Загальна інформація

Вінницький технічний коледж розпочав свою діяльність більше 40 років тому, 14 грудня 1964 року, як технікум електровакуумного приладобудування. А в 1967 році був перейменований у Вінницький технікум електронних приладів

З 1995 року Вінницький технічний коледж за наказом Міністерства освіти і науки України на підставі ґрунтовної атестації технікуму набирае статус вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації й нову назву — "Вінницький технічний коледж".

Сьогодні Вінницький технічний коледж є одним з найбільших і найавторитетніших закладів в області, де готують на денній та заочній формі навчання висококваліфікованих фахівців з 5 спеціальностей:

  • Економіка підприємства;
  • Фінанси і кредит;
  • Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв;
  • Обслуговування комп'ютерних систем та мереж;
  • Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів.

Очолює Вінницький технічний коледж ось уже протягом 20 років Заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук, Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а., член колегії Управління освіти і науки Олег Станіславович Домінський.

Зараз в Вінницькому технічному коледжі працює понад 80 викладачів, серед яких 4 кандидати педагогічних та технічних наук, 14 пошукачів та аспірантів, 26 відмінників освіти України, 37 мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, 13 методистів-наставників.

Вінницький технічний коледж має навчальний та лабораторний корпус, де обладнано 40 навчальних кабінетів, 20 лабораторій та 6 комп'ютерних класи, наочне обладнання та навчально-методичне забезпечення яких дозволяє в повному обсязі забезпечити проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять.

Практичне у Вінницькому технічному коледжі навчання студентів проводиться в навчально-виробничих майстернях, які мають слюсарну, механічну, та радіомонтажну дільниці, комп'ютерні та вимірювальні лабораторії.

До послуг студентів у Вінницькому технічному коледжі є бібліотека, буфет, студентська їдальня та гуртожиток.

В Вінницькому технічному коледжі регулярно відбувається презентація тижнів відділень та предметних комісій: конференції, олімпіади, брейн-ринги, ток-шоу, КВК, зустрічі.

Утвердженню державності в Україні сприяє система клубно-гурткової роботи Вінницького технічного коледжу: народний ансамбль "Юність Поділля", ансамбль сучасного та бального танцю "Поліденс", вокальний ансамбль, театральна студія, оркестр народних інструментів, духовий оркестр.

Також, Клуб, Вінницького технічного коледжу "Мандрівик" знайомить з історією та пам’ятними місцями рідного краю, клуб "Подруга" та школа "Лицарів" пропагують здоровий спосіб життя та формують громадянську активність, клуб "Червона калина" залучає студентів до джерел національної культури, клуб "Спілкування", "Бізнес-клуб" тощо.

Багато уваги у Вінницькому технічному коледжі приділяється розвитку і вдосконаленню фізичної культури та зміцненню здоров'я студентів. Вінницький технічний коледж має спортивний комплекс, в якому є спортивна та тренажерна зала, спортивний майданчик.

Протягом навчального року у Вінницькому технічному коледжі проводяться спартакіади з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу та з інших видів.

Щорічно Вінницький технічний коледж посідає призові місця в обласних олімпіадах з хімії, української мови, інформатики. Коледж є переможцем щорічних виставок технічної творчості викладачів та студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області.

Історія Вінницького технічного колледжу

Вінницький технічний коледж заснований в грудні 1964 року під назвою "Технікум електровакуумного будування" згідно постанови Ради народного господарства Подільського економічного району № 411 від 14 грудня 1964 року.

Історія коледжу тісно переплітається з історією розвитку електронної промисловості. Її інтенсивне зростання визначало спеціальності минулих років.

Технікум був базовим по випуску фахівців для електронної промисловості Радянського Союзу, і В 1967 році коледж отримав нову назву "Технікум електронних приладів".

За цей час навчальний заклад пройшов славний шлях, його авторитет ґрунтується на органічному поєднанні кращих традицій, які сформувалися протягом багатьох років з бажанням іти в ногу з часом. Тому, в 1995 році наказом Міністерства Освіти України № 312 від 14.11. 1995р. навчальний заклад отримав назву "Вінницький технічний коледж".

Перебудова нашого суспільства внесла свої корективи в напрямки підготовки фахівців. Вивчивши потреби ринку праці, були відкриті нові спеціальності технічного та економічного спрямування.

В ці роки сформувався колектив висококваліфікованих викладачів, який працює під керівництвом кандидата педагогічних наук, відмінника народної освіти, заслуженого працівника освіти України, голови Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області Олега Станіславовича Домінського.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014