Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного (0432) 35-25-81
м. Вінниця, вул. Пирогова 57  (карта)
http://vmc.vn.ua

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного

В ряду відомих медичних навчальних закладів України Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного займає почесне місце. Його 90-річний Ювілей співпадає з 20 річницею Незалежності України

Загальна інформація

Творча праця всіх членів педагогічного колективу та допоміжного персоналу Вінницького медичного коледжу, історичні традиції дозволили створити добру навчально-матеріальну і наукову бази для підготовки спеціалістів високого ґатунку для практичної охорони здоров’я. За 90 років існування навчального закладу змінювався керівний склад та склад педагогічних кадрів, співпрацівників, але всі вони прагнули покращити умови для навчання, розвитку кожної особистості в отриманні найгуманнішої професії медичного працівника тисячам студентів, нашим випускникам.

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного є вищим навчальним закладом освіти з правом здійснення освітньої діяльності за I-II рівнями акредитації. Коледж розташований в 2-х навчальних корпусах, має сучасну навчально-матеріальну базу, 2 студентських гуртожитки, працюють 2 спортивних зали з тренажерами, В навчальних корпусах діють дві їдальні, 2 актові зали, дискоклуб з необхідною музичною та відео - технікою.

Коледж забезпечений найсучаснішим матеріально-технічним обладнанням, яке є в достатній кількості і дозволяє готувати фахівців на високому рівні. Навчально-матеріальна база коледжу постійно вдосконалюється, оновлюється. Навчальні кімнати у лікувально-профілактичних та санітарно-епідеміологічних установах міста мають методичне забезпечення та все необхідне для відпрацювання і закріплення практичних навичок.

В коледжі створений технічний центр, який об’єднує в собі: відділ комп’ютерного забезпечення, відділ оперативної поліграфії та відділ створення навчальних відеофільмів. Діюча телестудія обладнана професійною знімальною апаратурою та відеомонтажним обладнанням, дає можливість здійснювати коледжні телепередачі. Сучасне устаткування малої поліграфії дає змогу забезпечувати навчальний процес необхідним роздатковим методичним навчальним та науковим матеріалом. Кабельна мережа та спеціальне технічне оснащення кабінетів допомагає оперативно використовувати наявний фонд відеофільмів на теоретичних та практичних заняттях.

В коледжі діє підлітковий клуб, в якому працюють різноманітні гуртки художньої самодіяльності, проводяться тематичні вечори та вечори відпочину.

Підготовка студентів

Реформа системи охорони здоров’я в Україні, перехід на принципи первинної медико-санітарної допомоги населенню та бюджетно-страхової медицини, становлення ринкових відносин, розвиток наукових та професійних зв’язків з іншими державами потребують удосконалення існуючої системи підготовки медичних працівників на рівні світових стандартів.

Вимоги до якості підготовки спеціалістів зростають, спонукуючи до вдосконалення методів навчання й поліпшення технічного забезпечення наочності.

Кваліфікований навчальний процес в коледжі забезпечують 143 досвідчених фахівці, серед яких 2 кандидати медичних наук, 69 викладачів вищої категорії, 38 викладачів I категорії, 15 викладачів ІІ категорії, 21 спеціаліст; з них 30 викладачів-методистів, 2 старших викладачі.

Головні напрямки підготовки спеціалістів у Вінницькому медичному коледжі:

 • Лікувальна справа
 • Сестринська справа
 • Акушерська справа
 • Стоматологія ортопедична
 • Медико-профілактична справа
 • Лабораторна діагностика
 • Фармація

Виховна робота у коледжі

Виховна робота в коледжі проводиться за напрямками виховання:

 • громадянське,
 • родинно-сімейне,
 • трудове,
 • моральне,
 • патріотичне,
 • екологічне,
 • формування здорового способу життя.

Все це сприяє творчому розвитку особистості, підготовки висококваліфікованого спеціаліста – громадянина України.

Практичне навчання у коледжі

Практичне навчання починається з першого курсу. До послуг студентів 112 кабінетів та лабораторій, а також всі лікувальні заклади міста та області. Допомагають у практичному навчанні 30 навчальних кімнат у міських та обласних лікарнях. Для відпрацювання практичних навичок в позаурочний час в коледжі діють 2 тренажерних кабінети.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014