Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Брацлавський агроекономічний коледж (04331) 513-75, 51-7-25
Вінницька обл., Немирівський р-н, смт. Брацлав, вул. Енгельса 53  (карта)
http://baek.at.ua/

Брацлавський агроекономічний коледж

Брацлавський агроекономічний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Історична довідка

Брацлавський агроекономічний коледж (в минулому державний сільськогосподарський технікум) розмістився в одному з мальовничих куточків Вінничини та околиці старовинного селища Брацлав, що у Немирівському районі. Вперше технікум гостинно відчинив двері в далекому минулому 1939 році і готував спеціалістів-бухгалтерів для колгоспів і радгоспів. Але буремні роки війни віддалили перший випуск, який мав відбутися в 1942 році. Всі студенти технікуму, а навчались в переважній більшості юнаки, разом з викладачами пішли захищати землю від ворога. Багато хто з них загинув, а ті, які повернулися, продовжили навчання. І в грудні 1945 року відбувся перший випуск спеціалістів.

В 1949 – 50 навчальному році в технікумі навчалось 270 студентів і працювало 25 викладачів.

В 1951 році було відкрито заочне відділення, перший випуск якого відбувся в 1954 році.

В 1965 році технікум був перейменований в сільськогосподарський. В цьому ж році було відкрито нову спеціальність "Електрифікація сільського господарства".

В 1967 році споруджено новий навчальний корпус, в якому обладнано 24 аудиторії, 10 навчальних кабінетів і лабораторій, лінгафонний кабінет, кімната бойової і трудової слави, спортивний комплекс.

В 1969 році технікум урочисто відзначив своє 30 – річчя.

В 1992 році відділення "Електрифікація сільського господарства" в технікумі було закрито і відкрито при Ладижинському радгоспі – технікумі. В цьому ж 1992 році було відкрито в технікумі нову спеціальність "Товарознавство та комерційна діяльність". Перший випуск якої відбувся в 1995 році в кількості 37 спеціалістів. На протязі всього періоду функціонування технікуму зміцнювалась матеріально – технічна база, удосконалювалась навчально – методична робота, що сприяло підвищенню якості підготовки спеціалістів.

В 1999 році в технікумі відкрито спеціальність 5.050104 "Фінанси – кваліфікація бухгалтер – фінансист на базі 9 класів, спеціальність 5.050105 "Банківська справа" – кваліфікація молодший спеціаліст банківської справи і спеціальність 5.050202 "Організація виробництва" на базі 11 класів.

З 1999 року в технікумі здійснюється загальноосвітня підготовка. За цей період видано 2 тисячі атестатів про повну середню освіту, які одержують студенти після закінчення І курсу. З них 130 студентів одержали атестати з відзнакою "золота медаль" і 32 з відзнакою "срібна медаль". На теперішній час створено сучасне студентське містечко з комплексом необхідних навчальних, виробничих, спортивних та культурно – побутових приміщень.

Забезпечення навчального процесу

Серед зелені височіє навчальний корпус, є 2 гуртожитки, їдальня. Всі студенти забезпечені медичним та торгово-побутовим обслуговуванням. Заняття відбуваються в 38 навчальних кабінетах та лабораторіях, забезпечених науковими посібниками та ТЗН, в читальному залі, спортивному комплексі. За останні роки відбулося значне поновлення кабінетів комп’ютерною технікою. Сьогодні в коледжі діє 6 комп’ютерних класів обладнаних 110 комп’ютерами. Брацлавський агроекономічний коледж є одним з найкращих навчальних закладів в Україні. Його по праву зараховують до ветеранів навчальних закладів.

Впродовж 70 років було випущено понад 18 тисяч фахівців. Коледжу є чим пишатись, окраса його – випускники. Серед них бухгалтери, економісти, плановики, техніки – електрики сільськогосподарських підприємств, які працюють в господарствах Вінницької області та за її межами, користуються авторитетом висококваліфікованих фахівців в галузі сільського господарства.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України № 148 від 26 травня 2003 року "Про створення регіональних структурних підрозділів Вінницького державного аграрного університету" та керуючись законом України "Про вищу освіту" Брацлавський державний сільськогосподарський технікум став регіональним структурним підрозділом Вінницького державного аграрного університету. Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 20 липня 2004 року Брацлавський сільськогосподарський технікум ВДАУ перейменований в Брацлавський агроекономічний коледж ВДАУ.

В коледжі працює 75 викладачів. З них 41 викладач має вищу категорію, в тому числі 19 – педагогічне звання "викладач – методист" і 13 - Старший викладач, 21 викладач має І категорію, 5 викладачів ІІ категорії і 8 спеціалістів.

Матеріально-технічна база

Загальна площа матеріально – технічної бази становить 14075 м2. Навчання проходить в приміщенні одного навчального корпусу. Площа навчальних корпусів – 8645 м2, навчальна площа на одного студента 10,9 м2.

В коледжі обладнано 11 лабораторій і 26 навчальних кабінетів, актовий зал, спортивний зал, бібліотека, читальний зал, два гуртожитки, їдальня на 200 місць, медичний пункт, стоматологічний кабінет, перукарня, буфет, працюють предметні гуртки та гуртки художньої самодіяльності.

У кабінетах і лабораторіях є необхідні меблі, обладнання, прилади, навчальні посібники. Їх оснащення згідно типових норм складає 80%. Викладачі мають можливість повністю виконати програми з спеціальних і загальноосвітніх предметів. Кожен кабінет добре обладнаний технічними засобами навчання. В наявності є 49 технічних засобів навчання, в т. ч. мультимедійна система, 26 діапроекторів, 8 кінопроекторів, 15 графопроекторів. Бібліотека з книжковим фондом 38 тис. примірників, читальний зал на 120 місць, забезпеченість студентів підручниками становить 100%. В коледжі діє 6 комп’ютерних класів, об’єднаних в єдину локальну систему. До послуг студентів 106 персональних комп’ютерів.

Велика увага у коледжі приділяється інформаційному забезпеченню навчального процесу, використанню комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. Інформаційне забезпечення навчального процесу реалізується через застосування глобальної комп’ютерної мережі Internet, яка надає можливість доступу як студентів так і викладачів до законодавчих і нормативних актів економічного характеру. Використання зазначеного інформаційного забезпечення дає змогу підтримувати необхідний рівень підготовки, що в основному відповідає сучасним вимогам до фаху.

Лабораторії інформатики і комп’ютерної техніки оснащені сучасною обчислювальною технікою та інформаційними системами, в коледжі працює локальна мережа та Internet. У коледжі створена належна спортивна база. Це типовий стадіон з дренажними біговими доріжками, легкоатлетичними секторами, ігровими майданчиками, полосами перешкод для юнаків, просторим спортивним залом площею 560 кв. м, тренажерним залом, лижною базою, змістовно оформленим методичним кабінетом фізичного виховання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Брацлавський агроекономічний коледж

yicat
Я навчалася в цьому коледжі. Все дуже сподобалося. Викладачі гарно викладають та піклуються про нас як про власних дітей. При вступі, директор взяв хабаря і не тільки від моїх батьків. Багато одногрупників про це розповідали.