Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бершадський медичний коледж (04352) 2-86-12
Вінницька обл., м. Бершадь, вул. Червоноармійська 167  (карта)
http://med.bershad.com.ua/

Бершадський медичний коледж

Бершадський медичний коледж - вищий навчальний заклад І рівня акредитації, відомий не лише в Україні, а й за її межами.

Бершадський медичний коледж – навчальний заклад нової генерації

Гортаючи сторінки історії коледжу, не можна не згадати директорів, які стояли у витоків формування і активно впливали на створення позитивного іміджу, вагомого авторитету очолюваного ними навчального закладу - Ганського Івана Васильовича, Яцюка Сергія Кириловича, Андрієвського Івана Юрійовича, Балановського Сергія Володимировича, їхню естафету продовжила Оніщенко Катерина Миколаївна, яка у наш складний час впевнено веде коледж до нових звершень.

Бершадський медичний коледж має гарну історію існування. Понад 40 років педагогічний колектив коледжу докладав максимум зусиль, щоб підготувати досвідчених, ерудованих спеціалістів: медсестер і фельдшерів. З року в рік зміцнювалася навчально-матеріальна база закладу, накопичувався досвід, примножувалися традиції. Коледж засновано у 1967 році. Завдяки наполегливості і зусиллям Івана Васильовича Ганського і його однодумців та за рішенням Колегії Міністерства охорони здоров'я на околиці міста виросло студентське містечко. Досвід підготовки медичних працівників у районі вже був - у роки Великої Вітчизняної війни працювали курси, на яких готували медсестер.

За роки діяльності у стінах коледжу було підготовлено понад сім тисяч фельдшерів та медсестер. Серед них відомі нині доктори медичних наук - Кресний Дмитро Миколайович, Куріцин Андрій Миколайович, Химич Сергій Дмитрович, кандидат медичних наук Малярчук Микола Кузьмич, політичний діяч - голова Вінницької обласної ради Татусяк Сергій Пилипович та ін. Вихованці Бершадського медичного коледжу працюють в усіх областях України, країнах СНД, а також у США, Канаді, Ізраїлі, Бразилії, Аргентині, країнах Західної Європи. Проходили роки, змінювалися покоління студентів і викладачів коледжу, незмінними залишалися високий творчий потенціал колективу, гордість за свій навчальний заклад, прагнення примножувати його добрі традиції.

Нині Бершадський медичний коледж - це вищий медичний навчальний заклад із сучасним освітнім, науковим, клінічним потенціалом.

Маючи великий досвід викладацької роботи, викладачі прагнуть передати свої знання молодому поколінню, постійно проходять курсову перепідготовку згідно плану підвищення кваліфікації при Київському Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця та Вінницькому педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського.

Навчально-виховний процес

Основним завданням викладацького складу коледжу стало послідовне впровадження в навчально-виховний процес коледжу положень Болонської декларації.

В процесі підготовки студентів запроваджуються новітні технології навчання: мультимедійні системи, підручники на електронних носіях; Internet-технології, активні форми навчання, основними з яких є тести, ділові ігри, відеофільми та створення практичних ситуацій з розподілом відповідних ролей між студентами.

Використання відеоматеріалів в процесі проведення занять з терапії, хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології створюють необхідні умови для освітньої діяльності студентів, які виховуються на кращих коледжанських традиціях та навчаються фундаментальним засадам медицини.

Багаторічний шлях, пройдений коледжем, показав, що закладені ідеї на початку його становлення щодо підготовки лікарів, поширення медичних знань, виховання майбутньої медичної еліти і є тим дороговказом, який не втратив свого значення сьогодні і не втратить у майбутньому.

Виховна робота

Діяльність Бершадського медичного коледжу спрямована на розвиток гармонійної особистості студента, формуванню у студентської молоді сучасного креативного світогляду, розвитку творчих здібностей і навичок самореалізації особистості, стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя, про що свідчать безліч загальноколеджанських проектів та конкурсів: "Серце до серця", "Ми за здоровий спосіб життя", "Студент року", "Міс та Містер коледжу", "Знайомтесь – першокурсник!" та інші.

У коледжі діють вокальний, хореографічний та спортивні гуртки. Для молоді коледжу – це не тільки вишукане захоплення, а й шлях до здоров’я та краси.

В коледжі організовується безліч соціальних акцій. Зокрема до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД, акція "Червона стрічка порозуміння", до Всесвітнього дня боротьби з куріння "Міняю сигарету на цукерку". …..

Зміст формування особистості включає в себе взаємопов'язану діяльність педагогів і студентів у розвитку моральних почуттів і рис поведінки, а саме: любов до Батьківщини, відданість їй, активну працю на благо Вітчизни, примноження трудових традицій, звичаїв народу, бережне ставлення до звичаїв і традицій народу та історичних пам'яток, прагнення до зміцнення честі та гідності своєї держави, прив'язаність і любов до рідного краю, хоробрість, мужність, готовність захищати Батьківщину. Всі ці аспекти обґрунтовані і об'єднані в національну систему виховання, основна мета якої - успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді незалежно від національної приналежності особистих рис громадян української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури, набуття молодим поколінням соціального досвіду, формування негативного ставлення до шкідливих звичок, формування здорового способу життя.

Ефективність національного виховання забезпечується дотриманням таких принципів:

 • принцип єдності освіти і виховання;
 • принцип гуманізації та демократизації;
 • принцип професійної спрямованості;
 • принцип безперервності і наступності;
 • принцип диференціації та індивідуалізації;
 • принцип науковості;
 • принцип природовідповідності;
 • принцип культуровідповідності;
 • принцип пріоритету;
 • принцип самостійності і активності;
 • принцип добровільності;
 • принцип народності;
 • принцип етнізації.

Напрямки виховної роботи Бершадського медичного коледжу:

 • навчально-пізнавальний;
 • правовий та морально-етичний;
 • громадсько-політичний;
 • культурно-естетичний;
 • екологічний;
 • трудовий;
 • спортивно-оздоровчий.

Особлива увага в коледжі приділяється роботі студентського самоврядування.

Структура студентського самоврядування складає:

 • Студентський парламент коледжу;
 • Студентська Рада гуртожитку;
 • Студентський профком.

Поряд із кращими надбаннями роботи студентського самоврядування існують і проблеми, які потрібно негайно вирішувати. Основні проблеми молодіжного середовища - це шкідливі звички, раннє статеве життя, порушення дисципліни. На майбутнє членами студентського самоврядування планується робота щодо попередження негативних проявів у студентському середовищі, проведення акцій, бесід, конференцій тощо.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
7
Рейтинг: 3.5 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про Бершадський медичний коледж

Назарій
Навчався у цьому навчальному закладі, залишились хороші спогади. Є багато хороших викладачів які дають справжні знання. І це дійсно так бо після колледжу навчатись в університеті набагато простіше. Якщо бажаєте чогось досягти чи отримати знання раджу поступати сюди. Удачі абітурієнтам!
Дима
Сколько стоит контракт?