Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чоловічий клуб "Gentleman" (067) 965-55-57
(073) 416-45-15
м. Київ, вул. Мельникова, 61, офіс 4  (карта)
http://www.gclub.com.ua/

інформація підтверджена

Чоловічий клуб "Gentleman"

Чоловіками не народжуються, ними стають. Головна місія чоловічого клубу «Gentleman» - стати провідником на шляху до цієї успішної трансформації. Адже бути справжнім чоловіком – це гідний спосіб життя.

Чоловічий клуб «Gentleman» – це унікальне, перше в Україні, товариство вільних, успішних, впевнених у собі  чоловіків, які постійно розвиваються, ставлять цілі і роблять все можливе для їх реалізації. Чоловіками не народжуються, ними стають. І наша головна місія бути провідником на шляху до цієї успішної трансформації. Адже бути справжнім чоловіком – це гідний спосіб життя.

«Будь кращою версією себе!» - ці слова і є девізом нашого клубу. Ми об’єднуємо людей, які прагнуть досконалості.

Чоловічий клуб «Gentleman» проводить курси, семінари, тренінги, індивідуальні та корпоративні  консультації по наступним напрямкам: сучасний етикет для юних джентльменів (14-18 років), ефективне спілкування, джентльмен у великому місті, управління репутацією, формування іміджу, корпоративна культура, етикет керівника, риторика та ораторське мистецтво, сексологія та психологія відносин (16+), активна психологічна та фізична оборона, столовий етикет і багато інших цікавих та потрібних тем для розвитку особистості. Також проводимо уроки хороших манер для самих маленьких Джентльменів (4-6 років). Діє спортивний клуб «Gentleman», де кваліфіковані тренери допоможуть Вам тримати себе в хорошій формі. Немає вікових обмежень.

Заняття проводять кваліфіковані викладачі, тренери, фахівці та експерти в різних сферах етикету і бізнесу. Головне – це професіоналізм, з яким ми робимо свою справу.

Після закінченні курсів проходять практичні заняття. При успішній здачі випускного контрольного тесту слухачі отримують сертифікат встановленого зразка. Окрім цього випускникам надається ексклюзивна клубна карта, яка має привілеї  у наших партнерів та дає дозвіл на участь у заходах та житті клубу.

Ми готові і будемо дуже раді допомогти всім бажаючим стати більш впевненим та готовим до труднощів. Час летить швидко і його не стає більше. Так що не відкладайте на завтра те, що можна було зробити вчора – приходьте сьогодні!

І пам’ятайте, що досконалості немає меж. Розвивайтесь разом з нами.

Чоловічий клуб "Gentleman" навчальні програми:

  • Менеджмент
  • Особисте зростання

    • Риторика та ораторське мистецтво
    • Формування іміджу та бізнес-етикет
    • Навчання дітей та підлітків
  • Управління персоналом
  • Ділова справа

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 13.09.2018