Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ (048) 704-93-69
(099) 470-90-86
м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26
https://zno.org.ua/

інформація підтверджена

Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ

Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ (zno.org.ua) - курси підготовки до ЗНО в Одесі з таких предметів: українська мова, українська мова і література, математика, фізика, історія України, англійська мова, біологія та географія. Курси підготовки до ЗНО працюють з 2011 року. Ми використовуємо найсучасніші засоби, щоб в найкоротший термін максимально збільшити бали наших учнів. У процесі навчання, кожен учень проходить всю програму підготовки до ЗНО і вивчає матеріал який пропустив або не зрозумів в школі. Якщо Ви хочете швидко і ефективно підготуватися до ЗНО, записуйтеся до нас на курси!

Консультаційний центр з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) було засновано у 2009 році для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для абітурієнтів, що бажають вступити до вищих навчальних закладів. 

Кожного року інформацію щодо проведення процедури ЗНО, нововведеннях і способах підготовки до тестування отримували близько 3000 абітурієнтів. Також наш центр займався розповсюдженням літератури із матеріалами для самостійної підготовки до ЗНО. Але з часом все частіше нам ставили питання “Порекомендуйте нам спеціалістів, які добре розуміють тонкощі підготовки до ЗНО”. Звичайно, ми добре знали таких спеціалістів, отже... 

У 2011 році були відкриті курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Ми запросили для викладання на курсах найкращих в нашому місті викладачів з різних дисциплін, які ще з моменту заснування процедури ЗНО були активними ідеологами втілення до життя незалежних іспитів у формі тестування, брали участь у розробці методології його проведення, наповнювали Банк тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти тощо. 

Об’єднавши наші зусилля і прагнення надати жителям нашого міста можливість кращої підготовки, ми розробили методики, що дозволяють швидко і ефективно опрацювати програми ЗНО з кожного із навчальних предметів у стислий термін. 

Щороку ми вдосконалюємо свої методики і усуваємо недоліки в нашій роботі, шукаємо нові шляхи мотивації учнів в процесі навчання і максимально використовуємо доступні технології, ефективно поєднуючи класичні методи викладання із сучасними технологічними та педагогічними рішеннями. Наша мета - дати можливість кожному, незалежно від віку і початкового рівня знань, підготуватися і отримати високий бал на зовнішньому незалежному оцінюванні. Навчання на бюджетній формі на престижних спеціальностях - це тепер не розкіш, а можливість для тих, хто не лінується вчитися, отримати професію своєї мрії. 

Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ

У 2022 році  ми проводимо підготовку до ЗНО/ДПА та НМТ для всіх бажаючих, не залежно від місця мешкання! В цьому році наші учні проходили підготовку до НМТ у нас на курсах з різних куточків світу і всі отримали дуже високі результати. 

 

Напрями підготовки

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України
  • Географія
  • Біологія
  • Фізика
  • Англійська мова
  • Українська мова

Філії

Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ м. Кропивницький, вул. Варшавська, 2

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.08.2022