Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Інформація

Курси англійської мови в Харкові

Мова Англії в наші дні - це здатність комунікації між нашими іноземними друзями, можливість без виникнення проблем спілкуватися у подорожах, отримати хорошу високооплачувану та престижну роботу. Одного разу світ був розділений на безліч різних мов, але зараз все зводиться до того, що англійська мова - це єдиний стандарт для розмови, що робить її обов'язковою для всіх. Вона затверджена офіційною в США, Британії, Сінгапурі, Індії, Австрії та в безлічі інших країнах для розвитку їх економіки та бізнесу. Вступивши на курси англійської мови в Харкові, Ви отримуєте неоціненний запас знань, який стане в нагоді, як зараз, так і в майбутньому. Англійська мова Харків пропонує вивчати в будь-якій зручній день та в будь-який час. В даному розділі сайту osvita.ua можно підібрати курси, які максимально Вам підійдуть за рівнем знань, дням, годинам, а також за фінансовими можливостями.

Курси англійської мови та розмовна англійська Харків

Відвідуючи курси та школи, завдяки висококваліфікованим фахівцям Ви дізнаєтеся одну з найголовніших складових - це розмовна англійська Харків. Розмовна мова - є те, чим можна користуватися скрізь: всередині школи, на бізнес-зустрічі, у подорожі. У розмовній мові вживається своєрідний сленг та різні мовні зв'язки, які не викладені на сторінках підручників. Харків курси англійської мови - це те місце, де Ви зможете пройти повний курс англійської та відкрити для себе нові горизонти. Ви дізнаєтеся новітні зміни в мові, освоїте граматику, поповните свій лексикон, який є основою мови.

Школи англійської мови в Харкові

Припустимо, що Ви вирушили у відпустку і не знаєте, як порозумітися з персоналом готелю, який говорить виключно англійською мовою. І в цей момент на допомогу приходять ті знання, які Ви отримали зі школи англійської мови в Харкові. Або Ви залишилися без роботи і відправили своє резюме в різні місця і тут Вам подзвонили з великої європейської компанії, де потрібен кваліфікований фахівець зі знаннями англійської мови. Кури англійської мови Харків прийде Вам на допомогу! Всі ті знання, які отримали на них можна застосувати на співбесіді і неодмінно вразити роботодавця.

На нашому порталі osvita.ua Ви можете ознайомитися з різними школами та курсами. В цілому, ми надаємо інформацію про освітні послуги, які Ви можете отримати в даному місті. Ви маєте можливість більш детально ознайомитися з усіма програмами, які надають курси іноземних мов. У графі "Виберіть курс підготовки" необхідно вказати тему, що цікавить. Курси англійської в Харкові відрізняються своїм професіоналізмом та хорошою підготовчою програмою для навчання учнів. Наш сайт Osvita сподівається допомогти Вам зробити правильний вибір.

1.
ABCD Language School м. Харків, вул. Бакуліна, 11
2.
ATLAS Private Educational Service м. Харків, вул. Мироносицька 63
3.
Business English Academy
4.
Business Language м. Харків, вул. Римарська, 6, 2 поверх
5.
Columbus Language Academy м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 14
6.
Creative English (пр. Петра Григоренко) м. Харків, пр. Петра Григоренко 3
7.
Creative English (просп. Жукова) м. Харків, просп. Маршала Жукова, 3
8.
Cute Fruit м. Харків, вул. Чернишевського, 42
9.
DARA SCHOOL - школа корифеїв іноземної мови м. Харків
10.
English Fit м. Харків, просп. Перемоги 76Б
11.
English HUB м. Харків, вул. Сумська, буд. 17, оф. 11
12.
English Today м. Харків, вул. Свободи, 7/9
13.
Enjoy м. Харків, вул. Трінклера, 9
14.
Eruditus Education Center м. Харьків, вул. Алчевських, 38
15.
Euro School м. Харків, вул. Шевченка, 142А
16.
Exclusive м. Харків, вул. Данілевського, 10, офіс 125
17.
iLingua м. Харків, пров. Кравцова, 8
18.
International House м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 5
19.
Langhouse м. Харків, пров. Лопатинський, 2, офіс 36
20.
Lingvo Studio м. Харків, вул. Культури, 15
21.
Runov School м. Харків, вул. Сумська, 39
22.
Speak Up м. Харків, вул. Сумська 72, 2-й поверх
23.
Success м. Харків, вул. Сумська, 2
24.
Sun Rise м. Харків, вул. Рождественська (Енгельса), 29-Б, (офіс 620)
25.
Unilang г. Харьков, ул. Мироносицкая, 19 а