Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Центр іноземних ділових мов бізнес школи «NIKLAND» (044) 461 97 27
м. Київ, вул. Басейна, 1/2
www.nikland.com.ua

Центр іноземних ділових мов бізнес школи «NIKLAND»

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» - одна з бізнес шкіл, що динамічно розвивається в Україні, місією якої є надання широкого спектру послуг в освіті за рахунок високоякісних практичних програм навчання.

Зважаючи на всі трансформації IBS «NIKLAND» готує висококваліфікованих професіоналів і лідерів для компаній зі світовим ім'ям.

Центр іноземних ділових мов IBS «NIKLAND» був заснований у 2009 році. За цей час наші сертифіковані викладачі допомогли багатьом слухачам опанувати мистецтво ділових мов та впевнено оволодіти професійною лексикою.

Центр іноземних ділових мов IBS «NIKLAND» пропонує вивчення англійської мови за такими напрямками:

  • Бізнес англійська (Business English) призначена як для фахівців, зайнятих у різних сферах бізнесу, так і для тих, кому необхідно гарне знання ділової англійської. Програма курсу спрямована на розвиток комунікативних навичок в області ділової та розмовної англійської мови, надає слухачам можливість оволодіти необхідними знаннями та використати їх у роботі.
  • Фінансова англійська (English for Finance) призначена для фахівців у галузі фінансового менеджменту, банківської діяльності, аудиту та бухгалтерського обліку, а також всім, кому необхідне застосування спеціалізованої мови у сфері фінансів.
  • Юридична англійська (Legal English) призначена для юристів, співробітників юридичних служб, фахівців господарського права, яким англійська мова необхідна у професійній діяльності, а також для тих, хто хотів би розширити і вдосконалити свої знання англійської мови в юридичній галузі.

Кожен слухач може вибрати собі курс і почати навчання з будь-якого рівня підготовки, як у групах, так і індивідуально.

Центр іноземних ділових мов також пропонує вивчення німецької та іспанської іноземних мов.

Наші переваги:

  • Високий професійний рівень викладачів. Висококваліфіковані викладачі знають, як допомогти Вам досягти бажаного результату.
  • Ефективні методики навчання. Різні формати занять спрямовані на розвиток комунікативних та практичних навичок у слухачів, які можна використовувати у професійній діяльності ще під час навчання.
  • Навчання проходить в невеликих групах людей, що позитивно впливає на якість вивчення мови слухачами.
  • Гнучкість і прозорість. Навчання проходить у зручний час для людей, які працюють або навчаються. Доступна для Вас цінова політика.

Центр іноземних ділових мов Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» має багаторічний досвід проведення корпоративних програм навчання, а також позитивні рекомендації про свою діяльність.

Кількість студентів в групі: від 6 до 10 осіб.

Вартість навчання: від 1100 грн. на місяць.

За результатами навчання та проходження випускного тестування кожному учаснику видається сертифікат Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» про закінчення тієї чи іншої програми навчання з відповідною вказівкою рівня знань.

Пройти пробний тест.

Інвестуйте в своє майбутнє разом з Міжнародною бізнес школою «NIKLAND»!

Напрями підготовки

  • Англійська мова

    • Курс ділової англійської мови

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 05.06.2016