Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Мовний табір ILES Camp (044) 425-86-66, (067) 409-24-19, (093) 950-38-22, (044) 209-04-37
Вінницька обл., Немировський р-н, с. Сокілець, вул. Леніна, 49
http://www.camp-edu.com.ua

Мовний табір ILES Camp

Компанія ILES Education пропонує літній мовний табір для дітей віком до 17 років - ILES Camp, в мальовничому місці на річці Південний Буг, однієї з найзначніших і найкрасивіших річок на південному заході України.

Мовний табір організований на базі санаторію «Сокілець», в 15 кілометрах від м. Немирова (Вінницька область). Унікальне поєднання природних ресурсів: мальовнича ріка, місцями тиха, місцями бурхлива, скелясті береги, що потопають у зелені дерев і трав - все це створює чудове місце для активного відпочинку та навчання.

Курс англійської мови, що викладається в таборі, розроблений спеціально для українського ринку і поєднує граматичні заняття з розмовною практикою. Крім того курс адаптований для учнів всіх рівнів підготовки. Всі діти перед навчанням проходять тестування з англійської мови та за його результатами розподіляються до навчальних груп. Для кожної групи розробляється індивідуальна навчальна програма.

Кожна зміна триває 14 днів і включає 40 годин англійської мови. По закінченні курсу кожен учень отримує відповідний сертифікат. Вік дітей 9-17 років.

Напрями підготовки

  • Німецька

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 01.07.2016