https://osvita.ua/consultations/bachelor/92504/

Під час вступу вступники з ТОТ зможуть проживати в гуртожитках вишів

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій, які планують вступати до українських закладів вищої освіти, можуть проживати у гуртожитках вишів під час вступної кампанії.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, на базі 195 українських закладів вищої освіти створені освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Освітні центри надають можливість вступникам з тимчасово окупованих територій проживати у період вступної кампанії в гуртожитках разом із супроводжуючими особами.

«Ви можете зосередитися на підготовці до вступу, живучи в комфортних умовах, спілкуючись з іншими абітурієнтами та студентами. Фахівці освітніх центрів надають вам необхідну підтримку та допомогу», – наголосив омбудсмен.

У разі виникнення проблем абітурієнти з ТОТ можуть звернутись до Офісу омбудсмена, зателефонувавши за номерами: 0-800-501-720, 044-299-74-08 або написавши на e-mail: [email protected].

ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЦЕНТРІВ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 09.07.2024