Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Alexanders International School http://www.alexandersschool.com
Агентство Istudy
http://www.istudy.com.ua
+38 (044) 222-79-19, 235-07-55

Alexanders International School

Міжнародна школа Alexanders - перший крок до школи-пансіону (коледжу), а потім і до університету у Великобританії

Alexanders International School, що була заснована в 1975 році, є однією зі шкіл групи SKOLA, яка також включає Школу міжнародного співтовариства в Лондоні для дітей віком від 2 до 17 років, програми навчальних турів для дітей віком від 11 до 17 років, а також програми англійської мови в Лондоні і в Екзетері для дорослих.

Школа Alexanders є міжнародною школою-пансіоном для юних студентів з усього світу. Школа забезпечує високу якість вивчення англійської в поєднанні з навчальними предметами для учнів віком від 11 до 17 років.

Основним напрямком діяльності Alexanders International School є підготовка дітей шкільного віку до іспитів IGCSE і підготовка до навчання на програмі A Level у британській школі-пансіоні або британському коледжі. Під час навчання в школі діти вдосконалюють свою англійську, отримують необхідні академічні знання, розвивають необхідні навички для подальшого навчання, а також отримують уявлення про життя у Великій Британії.

Проживання

Студенти проживають на території кампуса, в окремих будинках для хлопчиків і дівчаток, кожним з яких керує спеціальний персонал кампуса. За можливості, студенти ділять номери з одним, двома або трьома дітьми різних національностей.

Розташування

Міжнародна школа Alexanders знаходиться в садибі Bawdsey у винятково красивий місцевості на узбережжі графства Суффолк. Цю територію Сполученого Королівства називають Східної Англією. Місцевість має сприятливий клімат з безліччю сонячних днів і достатньо сухим літом. Найближче місто Вудбрідж, мальовниче і багате, знаходиться всього в 15 хвилинах пішки від школи. Поряд знаходиться місто Іпсвіч.

Навички у навчанні

Студенти отримують досвід незалежності в навчанні, дослідницькі навички, навички ведення переговорів, роботи з довідковими матеріалами - всі необхідні навички, що матимуть вирішальне значення для успішного навчання в обраній школі-пансіоні в Великій Британії, а також під час подальшого академічного життя.

Представництво в Україні

Офіційним представником Alexanders International School в Україні є компанія Istudy. Тел.: +38 (044) 222-79-19, 235-07-55.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.08.2012