Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Середня школа Bodwell http://www.bodwell.edu
агентство А-пріорі
http://www.a-priori.kiev.ua
+38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05

Середня школа Bodwell

Школа Bodwell розташована в Північному Ванкувері (Британська Колумбія, Канада) і пропонує середню освіту для вступу в університети Канади, США, Британії та інших країн

У вересні 1991 року середня школа Bodwell розпочала навчання студентів з усього світу. Середня школа Bodwell має мультикультурне середовище і дає можливість студентам активно вчитися і ставати всебічно розвиненими громадянами, які роблять позитивний вплив на наш світ.

На сьогодні в школі навчаються понад 430 студентів зі Східної та Західної Європи, Північної та Південно-Східної Азії, Північної та Південної Америки, Африки та Близького Сходу.

Кампус школи був зданий в експлуатацію у вересні 2003 року. Південна сторона школи виходить скляною стіною на великий двір, з'єднаний із сусіднім парком і набережною. В школі є багатоцільовий спортивний зал, критий басейн, тенісний корт, театр презентацій, музичний салон, бібліотека, а також бездротовий Інтернет.

Умови проживання

Проживання в сім'ї: забезпечує комфортну атмосферу сім'ї з прекрасною можливістю познайомитися з місцевими звичаями і укладом життя. Студенти покращують володіння англійською і навички розуміння швидше, ніж студенти, які проживають в неангломовному середовищі.

Студентські гуртожитки: це яскрава частина життя школи Bodwell. Мета цього варіанту розміщення не тільки забезпечити безпечне, турботливе і відповідальне проживання, а й надати можливість студентам зрозуміти, що означає жити в мультикультурному середовищі. 

Університети в які успішно вступали випускники Bodwell

Канадські університети й коледжі

Simon Fraser University; University of British Columbia; UBC (Okanagan); University of Toronto; McGill University; York University; McMaster University; Queen's University; Brock University; University of Waterloo; University of Victoria; Thompson River University; Langara College; Douglas College ; Capilano University; Kwantlen University; British Columbia Institute of Technology; Columbia College; Ontario College of Art & Design; Emily Carr University of Art and Design; Art Institute of Vancouver; Vancouver Film School та інші.

Американські університети і коледжі

University of Florida; University of Hawaii; University of Indiana; Indiana State University; Penn State University та інші.

Англійські університети і коледжі

King's College; University of London; University of Sussex; Institute of Art and Design (London) та інші.

Японські університети і коледжі

Aoyama Gakuin; Keio; Waseda. 

Представництво в Україні 

Представником середньої школи Bodwell в Україні є компанія "А-пріорі". Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.08.2012