Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


France Langue http://www.france-langue.com/
Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Франція, Париж, Ніцца

France Langue

Індивідуальний підхід, захоплюючі комунікативні методи навчання та міжнародне визнання

France Langue була створена в 1976 році, за час своєї успішної роботи набула унікального досвіду викладання французької мови в якості іноземної. Високий рівень навчання і відмінний сервіс стали підставою для нагородження France Langue особливим знаком якості «Qualité Français Langue Etrangère». А її паризькі школи France Langue Paris Opéra і France Langue Nice сьогодні є офіційними екзаменаційними центрами складання TCF – іспиту на знання французької мови, в тому числі задля права отримання громадянства у Франції.

Навчання в школі надається бажаючим у віці не менше 17 років і базується на 4 ключових моментах: індивідуальному підході до кожного студента та моніторингу якості його навчання; на інноваційних методах навчання та контенті програм, створених командою з 80 викладачів, включаючи 30 штатних професорів, які інтегрували в курс культурні аспекти мовознавства; на особливій комунікативній атмосфері для кращого занурення у мову, створюючи з процесу навчання цілу захоплюючу пригоду; і на сервісі високого рівня для агентів та партнерів для успішної співпраці з ними заради студентів.

Ecole France Langue є членом Campus France (державної установи, відповідальної за просування французької вищої освіти за кордоном), IALC (міжнародної асоціації мовних центрів) і ATOUT France (агентства з розвитку французького туризму за кордоном). З метою свого постійного розвитку France Langue активно бере участь у всіх міжнародних заходах, що стосуються французької мови як іноземної.

Акредитація та партнерство: школа отримала визнання таких іноземних організацій, як CSN - шведський державний стипендіальний комітет, який надає фінансову допомогу з навчання закордонним програмами у Франції, Bildungsurlaub - німецька організація, що допомагає фахівцям у різних областях поліпшити знання мови за кордоном. Партнерами France Langue є FLE.FR - професійна організація, що відповідає за сприяння навчанню французької мови у Франції людям з усього світу; ATOUT France - французьке агентство з розвитку туризму; CCIP - Паризька торгово-промислова палата; Університет Південного Міссісіпі, чиї академічні кредити можна отримати за програмою LACA, навчаючись у школі France Langue; Університет Париж-Сорбонна - завдяки навчанню в школі Paris Opera можна отримати сертифікат C1, що дозволяє вступити до університету без іспитів та сертифікат B2, що дозволяє навчається в бакалавраті, магістратурі та докторантурі.

Розташування

Paris Opera school - школа розташована в жвавому районі Парижу в декількох хвилинах від Opera Garnier, бульвару Осман і казкових ювелірних крамниць на Вандомській площі, розміщена в будівлі з типово паризькою архітектурою на Італійському бульварі, в декількох автобусних зупинках від станцій метро.

Paris Victor Hugo school - школа розташована в самому серці відомого 16 округу поблизу Єлисейських полів і Ейфелевої вежі, Трокадеро і Булонського лісу. Avenue Victor Hugo, де базується школа, є однією з найпрестижніших вулиць в Парижі, і найдовшою після Єлисейських полів. Школа займає 2 будівлі в декількох хвилинах ходьби одна від одної недалеко від площі Віктора Гюго.

Nice school - Ніцца - п'яте за величиною місто у Франції і економічна столиця Французької Рив'єри. Ніцца знаходиться всього в тридцяти кілометрах від Італії і межує з узбережжям Середземного моря в оточенні величних гір Альп. Школа розміщена на першому поверсі елегантної будівлі біля собору, головної авеню, в 10 хвилинах прогулянковим кроком від старого міста та пляжу бухти Ангелів.

Інфраструктура представлена світлими і просторими 11/12 класами (у Парижі) і 16 класами (в Ніцці), студентською кімнатою відпочинку, комп'ютерною зоною з доступом в інтернет, безкоштовним Wi-Fi і торговим автоматом напоїв та їжі в холі. У школі Віктора Гюго крім цього обладнана лабораторія фонетики. У кожній школі є служба розміщення, покликана всіляко здійснювати студентам допомогу і підтримку. Також школою впроваджені різні екскурсії, культурні та спортивні заходи, щоб перетворити студентське дозвілля на цікаве та збагачене враженнями.

Проживання як в Паризьких школах, так і в Ніцці надається в apart-готелях, які пропонують квартири-студії для 1-2 особи з готельним обслуговуванням, в 2-4 зіркових готелях, в сім'ях, студентських гуртожитках та окремих орендованих квартирах.

З питань навчання в France Langue звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014