Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Kaplan International English http://www.kaplaninternational.com/schools/australia/learn-english.aspx
Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Австралія, Сідней, Перт

Kaplan International English

Високоякісне викладання з акцентом на комунікативних навичках

Kaplan International English є підрозділом Kaplan, Inc. - материнської компанії, заснованої ще в 1938 році Stanley H. Kaplan. У 2006 в результаті злиття 17 мовних шкіл Kaplan і 19 міжнародних шкіл Aspect Education (створеної в Лондоні в 1967 році) з'явилася нова формація - Kaplan Aspect, яка в свою чергу продовжила розширення мережі. Вона придбала International House Queensland в Австралії (2007), Pacific Language Institute в Канаді, ProLinguis у Швейцарії (2008) і WELS Group у Великобританії (2009). У 2010 році в результаті об'єднання програм відбулося наступне якісно нове перетворення - Kaplan International Colleges. А в 2013 році структура отримала свою сьогоднішню назву Kaplan International English.

Kaplan International English є провідним постачальником курсів англійської мови та інших навчальних програм за кордоном. Більше 45 шкіл Kaplan для студентів з усього світу розміщені в Англії, Шотландії, Ірландії, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Сінгапурі та на Мальті.

Основним її методологічним акцентом є комунікативний підхід до навчання. Програмами передбачено активне використання ситуацій реального світу і соціального середовища, які знаходять своє відображення під час занять, щоб студенти могли більше спілкуватися один з одним і з викладачами, а також за межами школи.

Акредитована Kaplan International English Британською Радою в Великобританії, ACCET в США, NEAS в Австралії, NZQA в Новій Зеландії, ACELS в Ірландії та Languages Canada в Канаді. Членство підтримується в таких асоціаціях, як English UK, MEI Ireland (Marketing English in Ireland) - асоціації, що нараховує 54 визнані школи англійської мови в Ірландії, English Australia - національної організації, що включає більше 120 коледжів англійської мови в секторі міжнародної освіти Австралії, English New Zealand - групі кращих мовних шкіл зі всієї Нової Зеландії.

Розташовані школи в двох австралійських містах - Сіднеї і Перті.

Сідней всесвітньо відомий своїм оперним театром, мостом Харбор-Брідж, національними парками і чудовими пляжами. Школа розташована в самому центрі цього найбільшого міста в Австралії на Goulburn Street недалеко від гавані і Opera House. Поблизу з будівлею школи знаходиться найпопулярніша смуга берегової лінії Австралії і пляж Бонді.

Перт славиться гарними білосніжними пляжами, бірюзовою водою і кораловими рифами, що дарують прекрасні можливості для підводного плавання і серфінгу. Перт оточений річкою Суон та океаном. Є також велосипедні доріжки, мальовничі місця і більш ніж 3000 сонячних годин у році. Будівля школи розташована в західній частині міста на Hay Street.

Інфраструктура в Сіднеї представлена 23 класами з мультимедійним обладнанням, 50 комп'ютерами з повним програмним забезпеченням, зоною відпочинку та кафе. У Перті - новим комп'ютерним класом, бібліотекою та мультимедійним центром, уповноваженим центром Кембриджської оцінки англійської мови (Authorised Cambridge English Language Assessment center), кімнатою відпочинку з мікрохвильовою піччю і торговим автоматом, а також безкоштовним бездротовим доступом в інтернет по всій території школи. До того ж, в Перті їздить безкоштовний автобус від школи до залізничної станції і назад.

Проживання надається в сім'ях, готелях, студентських гуртожитках та студентських квартирах.

З питань навчання в Kaplan International English звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014