Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


LAL Language Centres http://www.lalschools.com/en/schools/lal-fort-lauderdale
Телефон в Україні: (044) 200-28-44
США, штат Флорида, Форт-Лодердейл

LAL Language Centres

Якісне навчання і відмінний відпочинок

LAL Group була заснована в 1980 році, її першим мовним центром стала школа у Торбеї (Великобританія). Завдяки поєднанню високоякісного викладання та надання комфортабельного відпочинку, що знайшло своє відображення в назві (LAL - language and leisure), школа придбала популярність у всьому світі. Її центри розташовані в містах США, Канади, Великобританії, Індії (Гоа), Південній Африці та на Мальті. Вони пропонують великий спектр різних програм з вивчення англійської мови як для дорослих, так і для дітей.

У Форт-Лодердейлі, розташованому на території США, LAL Language Centre був відкритий в 1992 році.

Акредитація - всі мовні центри LAL повністю акредитовані державними організаціями в місцях їх територіального розташування. У США (Форт-Лодердейл) школа успішно пройшла акредитацію Commission on English Language Accreditation (CEA) і є членом AAIEP і NAFSA.

Розташована школа в "сонячному штаті" США - Флориді, що славиться своїми відмінними погодними умовами і атмосферою свята, великими територіями апельсинових гаїв і береговими лініями Атлантичного океану (в Мексиканській затоці) і Карибського моря - в місті Форт-Лодердейл. Під час навчання студенти можуть насолодитися прекрасними краєвидами - ланцюгом коралових островів і мілин Florida Keys або субтропічними болотистими рівнинами, долучитись до численних водних видів спорту або відвідати всесвітньо відомі пам'ятки, такі як космічний центр Кеннеді на мисі Канаверал, Світ Уолта Діснея і кіностудію Universal в Орландо. Форт-Лодердейл також відомий, як «американська Венеція», завдяки його складній системі каналів. Він є «домівкою» для неймовірної кількості яхт зі всього світу.

Кампус LAL в Форт- Лодердейл - це сучасний, двоповерховий відмінно оснащений навчальний центр, розташований всього в 20 хвилинах їзди від трендового Las Olas Boulevard та відомого Fort Lauderdale Beach.

Інфраструктура представлена 19 аудиторіями для занять, включаючи спеціальний клас для підготовки до іспитів; мультимедійним центром з безкоштовним доступом в інтернет і Wi-Fi по всій території школи; зонами відпочинку і розваг.

Проживання: LAL - єдина міжнародна мовна школа в Форт-Лодердейлі, яка пропонує розміщення на території свого кампусу. Також студенти мають можливість розміститися в готельних номерах, в приватних будинках разом з сім'ями власників, а також в Shore Haven Resort - величезному курортному готельному комплексі в 2 км від LAL.

З питань навчання в LAL Language Centres звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014