Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Inlingua, Cheltenham http://www.inlingua-cheltenham.co.uk/
Телефон в Україні: (044) 200-28-44
Велика Британія, Челтенхем

Inlingua, Cheltenham

Високі стандарти навчання та індивідуальний підхід

Inlingua, Cheltenham була відкрита в 1990 році. З тих пір вона придбала відмінну репутацію школи з високоякісною мовною підготовкою в поєднанні з індивідуальним обслуговуванням.

Нещодавно Inlingua в Челтенхемі пройшла перевірку незалежної організації ISI (Independent Schools Inspectorate), за підсумками якої була нагороджена у всіх інспектованих розділах найвищим статусом Grade 1, що має на увазі категорію «вище за очікування».

Особливістю методології, яка використовується школою Inlingua, є комбінація традиційного вивчення предмету в навчальних класах і використання різних форматів дистанційного онлайн навчання. Студентам надається весь спектр необхідних матеріалів (як друкованих, так і електронних), складених професійними викладачами Inlingua.

Inlingua, Cheltenham має повний доступ до всіх можливостей онлайн кампусу Macmillan English Campus та онлайн системи Inlingua для надання студентам якісних умов навчання і набуття ними навичок користування сучасними інтернет-ресурсами, які будуть затребувані по завершенню курсу.

Акредитація і членство: школа Inlingua в Челтенхемі акредитована Британською Радою, як центр навчання англійської в якості іноземної мови. Також вона успішно пройшла акредитацію Британським Урядом у відповідності з усіма позиціями «Investors in People», яка оцінює і визнає прихильність компаній до внеску в розвиток власного штату. Inlingua в Челтенхемі є членом English UK, Business English UK і міжнародної мережі шкіл Inlingua.

Розташована школа в курортному місті Челтенхем в самому серці Англії, а також у центрі британської транспортної мережі, що забезпечує високу мобільність. Челтенхем - головне і найбільше місто в графстві Глостершир на заході Англії з безліччю пам'яток й найкрасивіших ландшафтів. Це типово англійська місцевість з дуже високим відсотком носіїв мови без істотного акценту. Челтенхем знаходиться менш ніж в ста милях від Лондона і менш ніж в 50 милях від Бірмінгема і Брістоля.

Кампус: школа складається з 3 будівель в центрі Челтенхема виконаних в георгіанському стилі. Всі вони побудовані близько один від одного, до того ж, General English і Business English центри з'єднує прекрасний газон, що в цілому, створює ефект кампуса. Центри знаходяться в 50 метрах від головної вулиці , забезпечуючи відмінні можливості для цікавого дозвілля та доступу до транспортних засобів.

Інфраструктура представлена ексклюзивним і високопрофесійним бізнес-центром, а також повністю оснащеним учбовим центром з комп'ютерною залою для особистих потреб студентів, залою для перегляду фільмів, просторою і комфортною кімнатою відпочинку. Обидва центри мають чудові сучасні технічні засоби, в тому числі безкоштовний Wi-Fi і широкосмуговий доступ в інтернет; є зони відпочинку і прекрасний садочок із зеленим газоном. Всебічне обслуговування та підтримка гарантуються студентам на всіх етапах їх перебування в школі (житло, добробут, повна соціальна програма, самостійне освоєння туристичних маршрутів, трансфери в/з аеропорту і багато іншого).

Проживання надається в сім'ї з повним пансіоном або в сім'ї на умовах самообслуговування, а також у кімнатах двох 3-х зіркових готелів в 10 хвилинах ходьби від школи або в кращих готелях високого класу в прилеглих до кампусу районах міста.

З питань навчання в Inlingua, Cheltenham звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014