Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


International House London http://www.ihlondon.com/
Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія, Лондон

International House London

Навчання англійської мови за високо стандартизованими унікальними програмами з максимально комфортним графіком занять і додатковою можливістю онлайн-навчання

International House була заснована в 1953 році з моменту відкриття Джоном і Брітою Хейкрафт першої мовної школи в іспанському місті Cordoba. У 1962 році вперше в світі школа представила кваліфікаційний рівень викладання English Language Teaching (ELT). А в 1964 році Хейкрафтами була створена некомерційна організація Educational Trust, основним завданням якої стала розробка високоякісних стандартів навчання англійської мови на міжнародному рівні. На сьогоднішній день International House - це всесвітньо відомий бренд, представлений 156 школами в 52 країнах світу. International House акредитована Британською радою і EAQUALS, а також є членом асоціації English UK.

Викладачами International House написані чудові підручники (Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar and Fountain), які широко використовуються кращими мовними школами. У свою чергу програма Джона Хейкрафта лягла в основу Cambridge ESOL CELTA.

International House - ще й екзаменаційний центр для проведення IELTS, Кембриджських іспитів (FCE, CAE та CPE) і BULATS.

Школа розташована в самому центрі Лондона в спеціально збудованій в 2007 році будівлі на Stukeley Street, неподалік від мальовничого Covent Garden і жвавого району West End.

Школа пропонує проживання в сім'ї, студентському гуртожитку, приватних будинках або квартирах з одночасним розміщенням не більше 5 студентів.

Інфраструктура школи представлена 56 обладнаними навчальними кімнатами з кондиціонерами та інтерактивними дошками, безкоштовним інтернетом Wi-Fi по всій території школи і бібліотекою з фондом понад 10 000 книжок, а також лінгафонним кабінетом, 60 комп'ютерами для вільного доступу в будь-який час, зоною відпочинку та кафе.

З питань навчання в International House London звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014