Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


EXCEL English http://www.excelenglish.co.uk/
Телефон в Україні (044) 200-28-44
Велика Британія, Лондон

EXCEL English

Школа EXCEL English акредитована такими асоціаціями, як Британська Рада, Quality English, The English Network, English UK і ISI

Школа Excel English була створена в 1989 році. Джуді Лорен, яка є фундатором школи та беззмінним керівником, протягом 6 років очолювала English UK.

Школа Excel English єдина в Лондоні, будівля якої спеціально спроектована і побудована саме як мовна школа. Устаткування представлено всіма необхідними технічними новинками. Викладацький склад - професійно підготовлені носії англійської мови. Безліч програм забезпечує комфортне і водночас інтенсивне навчання дорослих і юних слухачів, віком від 12 років.

Школа розташована в Лондоні, Великобританія. Excel English розмістилася в передмісті північної частині столиці, в районі Muswell Hill, розташованому на високому пагорбі з прекрасним видом на центр Лондона, з безліччю парків і відкритих просторів, в будівлі, архітектурний дизайн якої був спроектований спеціально для Excel English. Muswell Hill визнаний одним з найбезпечніших місць Лондона, до того ж розташовується всього в декількох хвилинах їзди від його центру.

Школа пропонує проживання у сім'ї, студентському гуртожитку і готелі.

Інфраструктура школи представлена світлими і просторими приміщеннями авторського дизайну, комфортабельними класами з інтерактивними дошками, приймальнею, великим комп‘ютерним центром з безкоштовним доступом в інтернет, безкоштовним Wi-Fi, студентською кімнатою відпочинку, бібліотекою (з широким вибором книжок і DVD-дисків). Перший поверх школи обладнаний для зручності пересування слухачів на інвалідних візках.

З питань навчання в EXCEL English звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014