Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Інлінгва Мальта (Inlingua Malta) http://www.inlinguamalta.ru
Телефон в Україні (044) 200-28-44

Інлінгва Мальта (Inlingua Malta)

Inlingua Malta є частиною асоціації Inlingua international - найбільшої асоціації приватних мовних шкіл у світі, що має 345 центрів у 44 різних країнах

Inlingua Malta - друга мовна школа на острові і працює з 1980 року. Школа є акредитованим центром Кембриджа, а також надає курси по підготовці до іспитів Cambridge, IELTS та TEOFL.

Inlingua Malta пропонує різні пакети для всіх, які включають навчання, підручники, проживання, різні заходи та трансфер.

Місцезнаходження

Школа inlingua Malta розташована в Слімі, жвавому комерційному і житловому приморському місті Мальти. Тут можна знайти все, що тільки може знадобитися.

Переваги Інлінгва:

 • Більше 300 000 чоловік на рік вибирають Інлінгва для вивчення мови.
 • Школа має 44 кондиціонованих класи.
 • Бібліотека/центр для самостійної роботи.
 • Безкоштовний Wi-Fi в усьому будинку Інлінгва.
 • Цілодобовий телефон довіри при надзвичайних ситуаціях.
 • Студентський гуртожиток Інлінгва, розташований в St. Julians.

Aккредітація

Inlingua Malta є офіційним центром іспитів Cambridge ESOL. Такі Центри повинні відповідати високим стандартам професійної цілісності, безпеки і обслуговування клієнтів та підлягають перевірці Cambridge ESOL.

FELTOM (Федерація викладання англійської мови в організаціях Мальти). Inlingua Malta була акредитована в FELTOM на 2-й термін поспіль, продемонструвавши відповідність всім необхідним стандартам.

Метод Інлінгва

Школа має власний стиль викладання, який зарекомендував себе ефективним інструментом успішного навчання мови. Базові принципи методу Інлінгви - фокусування на використанні мови, а не на інформації про неї.

Особливості викладання в inlingua Malta:

 1. Викладачі ведуть урок тільки на мові, яка вивчає студент.
 2. Викладач дає можливість студентам якомога більше говорити під час уроку. Єдиний спосіб вивчити мову це говорити на ній.
 3. Викладачі ведуть основну частину уроку усно, не відкриваючи підручника.
 4. В inlingua Malta приділяється велика увага викладанню структури мови (тобто як слова складаються в речення), більш ніж вивченню окремих слів, оскільки мова це не набір слів, а система їх комбінування.
 5. Перед тим, як визначити модель побудови уроку викладач перевіряє рівень знань студента. Таким чином, урок буде адаптований, щоб заповнити прогалини в знанні мови як можна швидше.
 6. Теоретичні пояснення зводяться до мінімуму.
 7. Студент бере активну участь у процесі навчання.
 8. Викладачі розуміють, що у всіх різні здібності до мов, тому використовують різні навчальні методики для кожного студента. Завдання методу Інлінгва зробити процес вивчення мови як ефективним і приємним.
 9. Гнучкий метод iInlingua Malta дозволяє викладачеві побудувати урок, ґрунтуючись на індивідуальних потребах студента. Такі фактори, як здатність до мов, мотивація, відкритість та культурні особливості також враховуються.
 10. Структурний підхід до вивчення мови ставить основний акцент на вивченні структури і граматичних елементів. Функціональний підхід вчить виражати свої думки в ситуаціях, які виникають у повсякденному житті. Найбільш ефективним методом навчання є поєднання обох підходів. Метод Inlingua вчить структурі мови на основі функціональних ситуацій.

З питань навчання в Інлінгва Мальта (Inlingua Malta) звертайтесь за телефоном у Києві (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014