Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


ILSC (International Language Schools of Canada) http://www.ilsc.ru
Телефон в Україні (044) 200-28-44

ILSC (International Language Schools of Canada)

Школа ILSC, що заснована в 1991 році, стала найбільшою мовною школою Канади з міжнародною репутацією

Мультикультурна і двомовна Канада є ідеальним місцем для вивчення англійської або французької мови. Кампуси ILSC розташовані в центрі трьох найбільших і найцікавіших міст Канади - Ванкувер, Торонто і Монреаль.

Заснована в 1991 році, освітня група ILSC пишається якістю освітніх програм, що досягається завдяки використанню динамічного підходу, який коригується у відповідності з інтересами студентів і глобальними змінами в технологіях і способі мислення.

Різноманітні освітні програми ILSC пропонуються через авторитетні мовні школи, коледжі, курси підготовки вчителів, курси корпоративного навчання та відділення безперервного навчання.

На всіх програмах студенти стають активними учасниками освітнього процесу. У школі основні навички викладаються так, щоб залучати студентів у навчальний процес і надихати на творчість і впевненість у собі. Протягом 21 року в ILSC пройшли навчання більше 100,000 студентів з більш ніж 100 країн з всього світу.

У школах ILSC пропонується широкий спектр програм відповідно до вашого мовного рівня і ваших інтересів та цілей. Програми та курси ILSC також включають спектр таких курсів, як розмовна мова, академічна підготовка, підготовка до тестів, програма підготовки до вступу в університети і коледжі, ділова англійська, гуманітарні предмети, літні юнацькі програми і багато чого іншого! 

Мультикультурна атмосфера та збалансоване студентське співтовариство

ILSC користується повагою серед інших мовних шкіл за збалансоване студентське співтовариство. На сьогоднішній день в ILSC навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу, що створює дружню атмосферу, де всі поважають один одного. ILSC у своєму роді є новачком на російськомовному ринку. На даний час на кампусах ILSC навчається менше 2% російськомовних студентів, що дуже важливо для тих, хто хоче познайомитися зі студентами з інших країн. ILSC приваблює студентів з усього світу і прагне підтримувати різноманітне студентське середовище - жодна мовна група не є в більшості. В ILSC ви отримаєте справді мультикультурний досвід навчання і зав'яжете дружні стосунки на все життя!

Досвідчені викладачі та консультанти, які спілкуються вашою мовою

Усі викладачі ILSC мають університетський рівень освіти та сертифікат для викладачів англійської мови, як іноземної. У школах групи працюють дуже досвідчені викладачі, середній стаж роботи яких сягає 8 років. Окрім того, ILSC була першою приватною мовною школою Канади, всі викладачі якої були членами профспілки. А це означає, що кращі викладачі Канади прагнуть працювати в ILSC. Серед співробітників школи обов'язково є консультанти, які спілкуються вашою рідною мовою.

Самий широкий вибір програм і курсів в Канаді!

ILSC пропонує найширший вибір курсів англійської мови в Канаді. У школах групи є програми інтенсивного навчання і програми на неповний навчальний день. Ви отримаєте можливість комбінувати будь-які курси на свій розсуд в залежності від ваших інтересів, цілей, рівня володіння мовою та розкладу. Більшість курсів пропонуються на різних мовних рівнях і тривають 4 тижні. Наприкінці 4-х тижневої сесії вас протестують і ви зможете вибрати нові курси або перейти на рівень вище на даному курсі.

Навчання не тільки в Канаді

Школи групи ILSC розташовані не тільки Ванкувері, Торонто і Монреалі, а й в 4-х інших містах світу: Сан-Франциско (США), Брісбені і Сіднеї (Австралія), а також у Нью-Делі (Індія). Якщо ви не можете вирішити, де б ви хотіли вивчати мову, у період навчання ви зможете переміщатися між двома або кількома кампусами, і побачити більше країн.

Вивчення французької в Монреалі

Школа ILSC у Монреалі (Канада) пропонує вивчення французької мови. Програми навчання розраховані на різний рівень володіння французькою та враховує інтереси кожного студента. Якщо ваші мовні навички вище середнього, то ви зможете вступити на курси одночасного вивчення французької та англійської мов.

Ретельний відбір гостьових сімей

Департамент з питань проживання студентів підбере для вас хороші сім'ї в Монреалі, Торонто та Ванкувері. Це безпечний і надійний варіант проживання, схвалений координаторами нашого департаменту. Ви здивуєтеся, наскільки швидко покращиться ваша англійська, коли ви будете спілкуватися нею з ранку до вечора.

Чудові розважальні заходи

Вивчати мову, відкриваючи для себе нове, - ось що є головною складовою навчання в ILSC. Це прекрасна можливість розслабитися після занять і провести час з новими друзями, а також практикувати англійську в реальному житті. Ви знайдете для себе заходи на будь-який смак - від скелелазіння та баскетболу до відвідування театрів та музичних фестивалів. Скрізь вас супроводжуватимуть співробітники школи.

Вступ до університетів і коледжів Канади та США

Студенти програми University Pathway Program мають можливість вступити до вузів і коледжів Канади та США без додаткових іспитів на знання англійської (за умови успішного закінчення Програми підготовки до університету). Усі випускники програми отримують консультації та допомогу у виборі навчального закладу та оформленні необхідних документів.

Програми професійних стажувань (Со-op)

Програми професійних стажувань ILSC дуже цінуються студентами. Ця інноваційна програма поєднує в собі інтенсивне навчання та стажування / роботу в канадській компанії, відповідну вашим інтересам. Завдяки співпраці з широкою і постійно зростаючою мережею компаній, координатори програми намагаються направити стажиста в організацію, що максимально відповідає його / її інтересам, досвіду роботи і професійним навичкам.

ILSC в Інтернеті

З питань навчання в ILSC (International Language Schools of Canada) звертайтесь за телефоном у Києві (044) 200-28-44.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.05.2014