Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Entrant навчання в Польщі (067) 217-43-44
(093) 170-08-57
м. Київ, вул. Пушкінська 20А, офіс 2
https://entrant.eu/

інформація підтверджена

Entrant навчання в Польщі

«ENTRANT» Sp. z o. o. – польська фірма, головною ціллю якої є просування польської освіти та підтримка студентів з усього світу, що зацікавлені навчанням у Польщі.

ENTRANT вже здобула безцінний багаторічний досвід у сфері вступу іноземних абітурієнтів до польських навчальних закладів. Головний офіс фірми знаходиться у Варшаві. Свою діяльність ми розпочинали з України, допомагаючи українським кандидатам розпочати навчання в університетах Польщі. З кожним роком ми розвивали нашу діяльність в різні боки, від розширення освітньої пропозиції до територіального розвитку нашої діяльності. Згодом наші послуги стали доступні для абітурієнтів з Білорусії та Росії. Та на цьому ми не зупинилися і на сьогоднішній день ENTRANT допомагає зі вступом до університетів Польщі кандидатам з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Молдови, де стрімко розвиває свою діяльність і має свої представництва.

Навчання в Польщі

Абітурієнти з України складають найбільшу групу серед іноземних студентів у РП. Згідно зі статистикою (джерело: GUS) в 2014 їх кількість досягла 15 123, у 2015 – 23 392, у 2016 – 30 589 та 2017 років – 35 584. Як бачимо, кількість зацікавлених навчанням в Польщі українців з кожним роком значно зростає. Це й не дивно, оскільки досконала інфраструктура і надсучасна система освіти спомагаючи цьому. Абітурієнтам надано величезний вибір освітніх напрямків та навчальних закладів, а головне – не далеко від дому.

Навчання в Польщі для українців – це проживання в країні зі схожою культурою і традиціями, що допомагає швидко адаптуватися, а невеликий мовний бар’єр сприяє тому, що студенти не відчувають себе «чужими». Переваги навчання в Польщі: Співвідношення ціни та якості освіти. Вважається, що Польща – це доступне навчання для іноземців. Ціни починаються від 800 євро/рік, звичайно, потрібно ще додати витрати на проживання та харчування, але навіть вони вважаються невисокими в порівнянні з іншими країнами Європи. Можливість навчання англійською за доступною ціною.

Сьогодні, більшість польських університетів має в своїй пропозиції навчання в 100% англійською, а деякі навіть дають можливість отримати одночасно два дипломи двох навчальних закладів, наприклад польського ВНЗ і британського. Англомовні програми в Польщі дуже сильні з високо кваліфікованим викладацьким складом. Що найцікавіше – відносно не висока ціна. Середня вартість освіти в Польщі англійською 2500 євро/рік, в той час як в Англії ця сума становить близько 18 000 євро.

Важливим фактом є диплом європейського зразка. Його отримання відкриває двері молодим людям на престижну роботу не тільки в РП, а й в інших країнах. Величезний вибір спеціальностей, доступних на бакалавраті і магістратурі. Друга вища освіта за кордоном – також доступна в Польщі.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.2018